Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
TP-Link VIGI C540S(4mm) Torentje IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 2688 x 1520 Pixels Plafond/muur
SKU
VIGI C540S(4MM)
€ 292,22
In stock:
Only 1 left
TP-Link VIGI C540S(4mm), IP-beveiligingscamera, Binnen & buiten, Bedraad, Automatisch scannen, Vooraf ingesteld punt, CE, EAC, UKCA, RCM, Triman, BSMI, VCCI, FCC, IC, Plafond/muur
Categorie: Bewakingscamera's
| SKU | VIGI C540S(4MM) |
|---|---|
| EAN | 4895252503098 |
| Manufacturer | TP-LINK |
| Availability | In Stock |
TP-Link VIGI C540S(4mm). Soort: IP-beveiligingscamera, Ondersteuning voor plaatsing: Binnen & buiten, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Montagewijze: Plafond/muur, Kleur van het product: Zwart, Wit, Vormfactor: Torentje. Kijkhoek lens, horizontaal: 104°, Kijkhoek lens, verticaal: 55°, Kijkhoek lens, diagonaal: 127°. Type beeldsensor: CMOS, Omvang optische sensor: 25,4 / 3 mm (1 / 3"). Detectieafstand: 63 m, Observatieafstand: 26 m, Herkenningsafstand: 13 m
| Prestatie | |
|---|---|
| Vooraf ingestelde punten | Ja |
| PTZ-modi | Automatisch scannen, Vooraf ingesteld punt |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| PTZ control | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen & buiten |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Ja |
| Dag/nacht modus | Ja |
| Certificering | CE, EAC, UKCA, RCM, Triman, BSMI, VCCI, FCC, IC |
| Design | |
| Vormfactor | Torentje |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Montagewijze | Plafond/muur |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Camera | |
| Bereik kantelhoek | 0 - 105° |
| Draai-snelheid | 44 °/sec |
| Pan bereik | 0 - 348° |
| Pan snelheid | 44 °/sec |
| Controle camerapanning | Ja |
| Kantelfunctie camera | Ja |
| Kijkhoek lens, horizontaal | 104° |
| Kijkhoek lens, verticaal | 55° |
| Kijkhoek lens, diagonaal | 127° |
| Beeldsensor | |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Aantal sensoren | 1 |
| Lenssysteem | |
| Aantal lenzen | 1 |
| Detectieafstand | 63 m |
| Observatieafstand | 26 m |
| Herkenningsafstand | 13 m |
| Identificatieafstand | 6 m |
| Lens diameter | 4 mm |
| Nachtkijker | |
| Nachtvisie | Ja |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| LED-type | IR |
| Video | |
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Contrast, DNR, Spiegel, Verzadiging, Scherpte |
| Privézone maskeren | Ja |
| Interessegebied-codering (ROI) | Ja |
| Highlight Compensation (HLC) (compensatie voor sterke belichting) | Ja |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Ja |
| Bitrate | 256 Kbps - 6 Mbps |
| Achtergrondverlichting compensatie | Ja |
| Maximum resolutie | 2688 x 1520 Pixels |
| Ondersteunde grafische resoluties | 320 x 240, 352 x 288, 640 x 480 (VGA), 704 x 576, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 2048 x 1280, 2304 x 1296, 2560 x 1440, 2688 x 1520 |
| Videocompressieformaten | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Maximaal 30 frames per seconde | 30 fps |
| Videostreaming | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 4 MP |
| Audio | |
| Audio invoer kanalen | 1.0 kanalen |
| Audio-uitgangskanalen | 1.0 kanalen |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Audiosysteem | 2-weg |
| Sample rates | 0 - 8 kHz |
| Bereik bitsnelheid | 0 - 64 Kbit/s |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Nee |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Nee |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Live view | Ja |
| Aantal gelijktijdige liveview-kanalen | 3 kanalen |
| Opslagmedia | |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 256 GB |
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Harde schijf | |
|---|---|
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Technische details | |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Torentje |
| PTZ control | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen & buiten |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Montagewijze | Plafond/muur |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Ja |
| Dag/nacht modus | Ja |
| Videocompressieformaten | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Reset button | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Beveiliging | |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Achtergelaten voorwerp, Menselijke detectie, Voertuigdetectie |
| IP-adresfilter | Ja |
| HTTPS-encryptie | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Spiegel | Ja |
| Samenvattingsverificatie | Ja |
| Indeling van menselijke en voertuigdoelen | Ja |
| Materiaal | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beheerfuncties | |
| Webbrowser | Ja |
| Reset button | Ja |
| Gedragsanalyse | Inbraakdetectie, Detectie van lijnoverschrijding, Region exiting detection |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Energie | |
| Type stroombron | DC, Power over Ethernet (PoE) |
| Stroomverbruik (voeding via Ethernet (PoE)) | 16,47 W |
| Vermogensverbruik (max) | 13,13 W |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Certificaten | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Certificering | CE, EAC, UKCA, RCM, Triman, BSMI, VCCI, FCC, IC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 172 mm |
| Hoogte | 203 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal cameras | 1 |
| Overige specificaties | |
| Videocompressieformaten | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
You may also be interested in
| Product |
Popular
TP-Link VIGI C540S(4mm) Torentje IP-be...
€ 292,22
|
New
Ubiquiti Networks AI 360 Dome IP-bevei...
€ 433,46
|
Hikvision DS-2CD2346G2P-ISU/SL(2.8mm)(...
€ 319,31
|
Bestseller
Synology TC500 bewakingscamera Torentj...
€ 305,85
|
Hot Product
Ubiquiti G5 Professional Bullet (shape...
€ 286,85
|
Ubiquiti G5 PTZ Dome IP-beveiligingsca...
€ 332,73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
VIGI C540S(4MM)
|
UVC-AI-360
|
311320488
|
TC500
|
UVC-G5-PRO
|
UVC-G5-PTZ
|
| Manufacturer |
TP-LINK
|
Ubiquiti
|
Hikvision
|
Synology
|
Ubiquiti
|
Ubiquiti
|
| Soort |
IP security camera
|
IP security camera
|
IP security camera
|
IP security camera
|
IP security camera
|
IP security camera
|
| Ethernet LAN |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type beeldsensor |
CMOS
|
CMOS
|
CMOS
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
CMOS
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
White
|
White
|
White
|
White
|
| Bluetooth |
N
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
| Wifi |
N
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
| Ondersteuning voor plaatsing |
Indoor & outdoor
|
Indoor & outdoor
|
Indoor & outdoor
|
Indoor & outdoor
|
Indoor & outdoor
|
Indoor & outdoor
|
| Nachtvisie |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Montagewijze |
Ceiling/Wall
|
Ceiling
|
Ceiling/Wall
|
Ceiling
|
Ceiling/Wall/Pole
|
Wall/Pole
|
| Type stroombron |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
DC
|
n.v.t.
|
PoE
|
n.v.t.
|
| Aantal cameras |
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|





