Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
TP-Link TL-SG1005D Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart
SKU
TL-SG1005D V6.0
€ 15,43
In stock:
325 availible
5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX, 140 x 88 x 23 mm, 220V/50Hz
- 5 Gigabit Auto-Negotiation RJ45-poorten, ondersteunt Auto MDI/MDIX
- Groene ethernet-technologie bespaart tot 70% energie
- IEEE 802.3x gegevensstroombeheer zorgt voor een betrouwbare gegevensoverdracht
- Plastic behuizing, desktop of wandmontage
- Plug-and-Play, geen configuratie nodig
Categorie: Netwerk-switches
| SKU | TL-SG1005D V6.0 |
|---|---|
| EAN | 6935364091798 |
| Manufacturer | TP-LINK |
| Availability | In Stock |
Voordelige 5 poorts gigabit switch die u binnen een kleinschalig netwerk een maximale doorvoercapaciteit aan data biedt. Het apparaat geeft op hoge snelheid grote data bestanden en multimedia files door, maar levert ook zijn waarde als het gaat om gaming en internet access. Deze switch past zowel in 10, 100 en 1000 Mbps netwerken. Door passieve koeling doet de SG1005D zijn werk geruisloos.
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch type | Unmanaged |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 5 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 5 |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Netwerk | |
| MAC-adres zelflerende functie | Ja |
| MAC-adres zelfverouderende functie | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Nee |
| Auto-negotiation | Ja |
| Half-duplex | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Jumbo frames | 15000 |
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Switchingcapaciteit | 10 Gbit/s |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Rack-montage | Nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal ventilatoren | 0 ventilator(en) |
| Prestatie | |
| Maximum kabellengte | 100 m |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7/2012/8/10, MacOS, NetWare, UNIX, Linux |
| Fanloos | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Auto-negotiation | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 2,47 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 0.6 A |
| Ingangsspanning | 9 V |
| Stroombron | DC |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Warmtedissipatie | 8,22 BTU/h |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 85 mm |
| Gewicht verpakking | 180 g |
| Snelstartgids | Ja |
| Technische details | |
| Rack-montage | Nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7/2012/8/10, MacOS, NetWare, UNIX, Linux |
| Overige specificaties | |
| Ingangsspanning | 9 V |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
You may also be interested in
| Product |
TP-Link TL-SG1005D Unmanaged Gigabit E...
€ 15,43
|
TP-Link TL-SG1008D netwerk-switch Unma...
€ 22,13
|
D-Link DES-105 Unmanaged L2 Zwart
€ 19,42
|
D-Link DGS-1005D/E netwerk-switch Unma...
€ 17,06
|
TP-Link LS1005G netwerk-switch Unmanag...
€ 13,38
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TL-SG1005D V6.0
|
TL-SG1008D
|
DES-105/E
|
DGS-1005D/E
|
LS1005G
|
| Manufacturer |
TP-LINK
|
TP-LINK
|
D-Link
|
D-Link
|
TP-LINK
|
| Rack-montage |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Power over Ethernet (PoE) |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Stapelbaar |
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Switch type |
Unmanaged
|
Unmanaged
|
Unmanaged
|
Unmanaged
|
Unmanaged
|
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
n.v.t.
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
5
|
8
|
5
|
5
|
5
|




