Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Philips TAH8000EBK/00 hoofdtelefoon/headset Hoofdtelefoons Draadloos Hoofdband Oproepen/muziek USB Type-C Bluetooth Zwart
SKU
TAH8000EBK/00
€ 141,03
In stock:
Only 1 left
Philips TAH8000EBK/00, Draadloos, Oproepen/muziek, 20 - 40000 Hz, 260 g, Hoofdtelefoons, Zwart
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| SKU | TAH8000EBK/00 |
|---|---|
| EAN | 4895229160897 |
| Manufacturer | Philips |
| Availability | In Stock |
Philips TAH8000EBK/00. Type product: Hoofdtelefoons. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Oproepen/muziek. Frequentiebereik koptelefoon: 20 - 40000 Hz. Aansluitbereik: 10 m. Gewicht: 260 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Inklapbaar | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Soort bediening | Knoppen, Touch |
| Werkt met Apple Siri | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, LC3, LDAC, SBC |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 20 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Circumaural |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 40000 Hz |
| Impedantie | 16 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 112 dB |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Aantal microfoons | 4 |
| Hybride ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue audio-afspeeltijd | 70 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1100 mAh |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Snel opladen | Ja |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 70 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 50 uur |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Hoogte | 215 mm |
| Gewicht | 260 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 73 mm |
| Hoogte verpakking | 224 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | Audio (3ˌ5 mm), USB Type-C |
| Overige specificaties | |
| Snelstartgids | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Philips TAH8000EBK/00 hoofdtelefoon/he...
€ 141,03
|
Popular
Jabra 2126-82-04 hoofdtelefoon/headset...
€ 194,50
|
Hot Product
Jabra 2309-820-104 hoofdtelefoon/heads...
€ 131,50
|
New
Jabra 26599-899-899 hoofdtelefoon/head...
€ 179,87
|
Bestseller
Jabra 26599-989-999 hoofdtelefoon/head...
€ 179,85
|
Jabra 26599-889-999 hoofdtelefoon/head...
€ 179,87
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TAH8000EBK/00
|
2126-82-04
|
2309-820-104
|
26599-899-899
|
26599-989-999
|
26599-889-999
|
| Manufacturer |
Philips
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Ear-hook
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Calls/Music
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headphones
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Built-in microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|




