Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Philips 5000 series 43BDL5050D Digitale signage flatscreen 108 cm (42.5") LCD Wifi 600 cd/m² 4K Ultra HD Zwart Type processor Android 14 24/7
SKU
43BDL5050D/00
€ 762,06
In stock:
Only 30 left
Philips 5000 series 43BDL5050D, Digitale signage flatscreen, 108 cm (42.5"), LCD, 3840 x 2160 Pixels, Wifi, 24/7
Categorie: Signage Displays
Philips 5000 series 43BDL5050D. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 108 cm (42.5"), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 600 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Inclusief besturingssysteem: Android 14. Kleur van het product: Zwart
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Soort paneel | ADS |
| Beeldschermdiagonaal | 108 cm (42.5") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 8 ms |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 500000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2451 x 2451 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 108 cm |
| Touchscreen | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LCD |
| Waasniveau | 25 procent |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | Micro-USB, USB Type-A, USB Type-C |
| USB-poort | Ja |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| DisplayPorts in | 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| HDMI versie | 2.0 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wifi | Ja |
| RS-232C | Ja |
| Infrarood datapoort | Ja |
| Aantal USB-aansluitingen | 4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 2 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 1 |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Design | |
| Productontwerp | Digitale signage flatscreen |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen |
| Model | Horizontaal/Verticaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Montagewijze | Muur |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 24/7 |
| On Screen Display (OSD)-talen | Arabisch, Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Deens, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Fins, Frans, Italiaans, Japans, Noors, Pools, Portugees, Russisch, Zweeds, Turks |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Aantal On Screen Display-talen | 18 |
| Wifi | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 56 kWu |
| Computersysteem | |
| Computersysteem | Ja |
| Computersysteemtype | System-on-Chip (SoC) |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfamilie | ARM Rockchip |
| Processormodel | Rockchip RK3576 |
| Inclusief besturingssysteem | Android 14 |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 32 GB |
| Ondersteunde videoformaten | AVI, H.263, H.264, H.265, MP4, MPEG, MPEG4, VP8, VP9, WEBM |
| Ondersteund audioformaat | AAC, HE-AAC, MPEG |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, JPEG, PNG |
| Processorfabrikant | Rockchip |
| Type processor | Ja |
| On-board graphics adapter model | Mali-G52 MC3 |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A53+Cortex-A72 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Schermbreedte | 973 mm |
| Display diepte | 63,5 mm |
| Display hoogte | 561,2 mm |
| Display gewicht | 10,7 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, IR-sensor, RS-232 |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wifi-module inbegrepen | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Technische details | |
| VESA-montage | Ja |
| USB-connectortype | Micro-USB, USB Type-A, USB Type-C |
| Soort paneel | ADS |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| DisplayPorts in | 1 |
| Certificaten van naleving | CB, CE, RoHS |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wifi | Ja |
| Dunne Client | |
| Processorfamilie | ARM Rockchip |
| Processormodel | Rockchip RK3576 |
| Inclusief besturingssysteem | Android 14 |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 32 GB |
| Ondersteunde videoformaten | AVI, H.263, H.264, H.265, MP4, MPEG, MPEG4, VP8, VP9, WEBM |
| Ondersteund audioformaat | AAC, HE-AAC, MPEG |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, JPEG, PNG |
| Verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, IR-sensor, RS-232 |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Overige specificaties | |
| USB-connectortype | Micro-USB, USB Type-A, USB Type-C |
| Soort paneel | ADS |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| DisplayPorts in | 1 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wifi | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Display technologie | LCD |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Bluetooth | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
You may also be interested in
| Product |
Philips 5000 series 43BDL5050D Digital...
€ 762,06
|
Popular
Philips 50BDL3117P/00 computer monitor...
€ 1.057,15
|
New
Optoma N3551K Digitale signage flatscr...
€ 950,61
|
Philips Signage Solutions D-Line Digit...
€ 805,68
|
Hot Product
Sony FW-55BZ30L beeldkrant Digitale si...
€ 1.095,01
|
Bestseller
Sony FW-43BZ30L beeldkrant Digitale si...
€ 730,54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
43BDL5050D/00
|
50BDL3117P/00
|
H1F2C0MBW101
|
50BDL4511D/00
|
FW-55BZ30L
|
FW-43BZ30L
|
| Manufacturer |
Philips
|
Philips
|
Optoma
|
Philips
|
Sony
|
Sony
|
| Beeldschermdiagonaal |
n.v.t.
|
23" to 201"
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aantal HDMI-poorten |
3
|
3
|
3
|
3
|
4
|
4
|
| Productontwerp |
Digital signage flat panel
|
n.v.t.
|
Digital signage flat panel
|
Digital signage flat panel
|
Digital signage flat panel
|
Digital signage flat panel
|
| Markt positionering |
n.v.t.
|
Business
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Display technologie |
LCD
|
LCD
|
LED
|
VA
|
LCD
|
LCD
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
n.v.t.
|
16:9
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| HD type |
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
| VESA-montage |
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Ingebouwde USB-hub |
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Touchscreen |
n.v.t.
|
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Display technologie |
n.v.t.
|
LCD
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





