Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Philips 43PUS8510 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart
SKU
43PUS8510/12
€ 382,66
In stock:
Only 48 left
Philips 43PUS8510, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 Pixels, QLED, Smart TV, Wifi, Zwart
Categorie: TV's
Philips 43PUS8510. Beeldschermdiagonaal: 109,2 cm (43"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 50 Hz, 60 Hz |
| Display technologie | QLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 109,2 cm (43") |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 576p, 720p, 1080p, 2160p |
| Schermdiameter in centimeters | 108 cm |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| TV-tuner | |
| Soort tuner | Digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Smart TV | |
| Inclusief besturingssysteem | Titan OS |
| Video-apps | Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube |
| Smart TV | Ja |
| Smart modes | Bioscoop |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde audio decoders | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Bluetooth | Ja |
| Design | |
| VESA-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 200 x 100 mm |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Stand kleur | Zwart |
| Prestatie | |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde ondertitelingsformats | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| Teletext | Ja |
| Teletekst | 1000 pagina's |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Ondersteunde videoformaten | AV1, AVC, AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Game modus | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Game Bar 2.0, Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| Toegang op afstand | Ja |
| Video-apps | Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube |
| Smart TV | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| HDCP versie | 2.3 |
| Bestandsformaten | |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Ondersteunde videoformaten | AV1, AVC, AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| ECO mode | Ja |
| Smart modes | Bioscoop |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Teletext | |
| Teletext | Ja |
| Teletekst | 1000 pagina's |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 200 x 100 mm |
| Energie | |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Soort voeding | Internal |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 50 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 80 kWu |
| Technische details | |
| Gewicht (met standaard) | 7,08 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht (zonder voet) | 6,76 kg |
| Smart TV | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Game modus | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| Philips-technologieën (AV/TV) | Ambilight, Works With Control4, Works With Google Assistant, Works With Matter, Works with Amazon Alexa |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte (zonder voet ) | 563 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 87 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 958 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,76 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 625 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 243 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 958 mm |
| Breedte verpakking | 1045 mm |
| Diepte verpakking | 133 mm |
| Hoogte verpakking | 650 mm |
| Gewicht verpakking | 9,8 kg |
| Gewicht (met standaard) | 7,08 kg |
| Verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Bureaustandaard | Ja |
| Breedte verpakking | 1045 mm |
| Diepte verpakking | 133 mm |
| Hoogte verpakking | 650 mm |
| Gewicht verpakking | 9,8 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Bureaustandaard | Ja |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (zonder voet) | 6,76 kg |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Soort voeding | Internal |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Philips 43PUS8510 109,2 cm (43")...
€ 382,66
|
Bestseller
Philips 32PFS6900/12 tv 81,3 cm (32&qu...
€ 320,54
|
Hot Product
Philips 43PUS7800/12 tv 109,2 cm (43&q...
€ 423,27
|
Samsung UE50DU8072UXXH tv 127 cm (50&q...
€ 465,85
|
Samsung UE43DU7172U 109,2 cm (43"...
€ 359,37
|
Popular
LG 32LQ63006LA tv 81,3 cm (32") F...
€ 324,04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
43PUS8510/12
|
32PFS6900/12
|
43PUS7800/12
|
UE50DU8072UXXH
|
UE43DU7172UXXH
|
32LQ63006LA
|
| Manufacturer |
Philips
|
Philips
|
Philips
|
Samsung
|
Samsung
|
LG
|
| Beeldschermdiagonaal |
42" to 45"
|
32" to 37"
|
42" to 45"
|
50" to 52"
|
42" to 45"
|
32" to 37"
|
| Resolutie |
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Wifi |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Aantal HDMI-poorten |
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
2
|
| HD type |
4K Ultra HD
|
Full HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
Full HD
|
| HDR-ondersteuning |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|





