Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Philips 32PFS6000/12 tv 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wifi Zwart
SKU
32PFS6000/12
€ 194,65
In stock:
Only 95 left
80 cm (32"), Ambilight-TV, Pixel Plus HD, HDR10-kleur en -contrast, Dolby Audio
Categorie: TV's
Klein. Slim. Ultiem veelzijdig.
Denk compact. Kies de prijs die op uw behoeften aansluit. Met Titan OS kijkt u snel al uw favoriete content in Full HD. Met helder geluid, scherp beeld en naadloze spraakbediening kunt u gewoon heerlijk ontspannen en genieten.
Klein, slim en veelzijdig
Het formaat telt. Deze smart TV heeft een klein, licht en compact design en past perfect in elke ruimte. Ideaal voor thuis en buitenshuis.
Verbeter de kijkervaring met HD
Scherp beeld. Scherp Pixel Plus-beeld. Met de hoge resolutie en het gedefinieerde beeld laat deze LED-TV zien dat elk detail telt.
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Helderdere, felle kleuren. Van de donkerste scènes tot het helderste licht, duidelijk beeld is het belangrijkst. Een hoog dynamisch bereik zorgt voor helderdere kleuren en contrast.
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Luister. Hoor elk moment. Dit is kristalheldere Dolby Audio. Van dialogen tot dansen en van momenten in actiefilms tot prachtige natuurscènes, u krijgt altijd helderder geluid.
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Het Philips Smart TV Titan OS-platform biedt u snel alles waar u graag naar kijkt. Van sequels tot series en van documentaires tot drama, alles wat u wilt is beschikbaar via een enkele druk op de knop. Waar u ook naar wilt kijken, houd al de beste streaming-apps binnen handbereik.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Dankzij compatibiliteit met Matter Smart Home kunt u uw TV bedienen via de Matter Smart Home-app, via spraakbediening met apparaten met Alexa of via uw Google-smartspeakers. Zo kunt u met uw stem films en series zoeken, aanbevelingen krijgen en nog veel meer.
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Hoor elk woord met precisie. Dankzij Vocal Boost kan de luisteraar het volume van de dialogen verhogen of verlagen zonder het achtergrondgeluid te beïnvloeden. Op deze manier mist u geen enkel moment omdat elke gesproken zin nog helderder overkomt.
Europese waarden in design
Het is erg belangrijk om een design te vinden dat aansluit bij uw behoeften. Frame zonder randen. Aantrekkelijke standaard. Europese kennis. Hier komen design, beeld en geluid echt samen als de slimmere keuze.
Het formaat dat bij uw behoeften past
Kies voor veelzijdig. Kies de TV die het beste bij u past. Van de slaapkamer tot de badkamer en van de keuken tot de camper – het compacte design past perfect in elke ruimte.
Denk compact. Kies de prijs die op uw behoeften aansluit. Met Titan OS kijkt u snel al uw favoriete content in Full HD. Met helder geluid, scherp beeld en naadloze spraakbediening kunt u gewoon heerlijk ontspannen en genieten.
Klein, slim en veelzijdig
Het formaat telt. Deze smart TV heeft een klein, licht en compact design en past perfect in elke ruimte. Ideaal voor thuis en buitenshuis.
Verbeter de kijkervaring met HD
Scherp beeld. Scherp Pixel Plus-beeld. Met de hoge resolutie en het gedefinieerde beeld laat deze LED-TV zien dat elk detail telt.
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Helderdere, felle kleuren. Van de donkerste scènes tot het helderste licht, duidelijk beeld is het belangrijkst. Een hoog dynamisch bereik zorgt voor helderdere kleuren en contrast.
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Luister. Hoor elk moment. Dit is kristalheldere Dolby Audio. Van dialogen tot dansen en van momenten in actiefilms tot prachtige natuurscènes, u krijgt altijd helderder geluid.
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Het Philips Smart TV Titan OS-platform biedt u snel alles waar u graag naar kijkt. Van sequels tot series en van documentaires tot drama, alles wat u wilt is beschikbaar via een enkele druk op de knop. Waar u ook naar wilt kijken, houd al de beste streaming-apps binnen handbereik.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Dankzij compatibiliteit met Matter Smart Home kunt u uw TV bedienen via de Matter Smart Home-app, via spraakbediening met apparaten met Alexa of via uw Google-smartspeakers. Zo kunt u met uw stem films en series zoeken, aanbevelingen krijgen en nog veel meer.
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Hoor elk woord met precisie. Dankzij Vocal Boost kan de luisteraar het volume van de dialogen verhogen of verlagen zonder het achtergrondgeluid te beïnvloeden. Op deze manier mist u geen enkel moment omdat elke gesproken zin nog helderder overkomt.
Europese waarden in design
Het is erg belangrijk om een design te vinden dat aansluit bij uw behoeften. Frame zonder randen. Aantrekkelijke standaard. Europese kennis. Hier komen design, beeld en geluid echt samen als de slimmere keuze.
Het formaat dat bij uw behoeften past
Kies voor veelzijdig. Kies de TV die het beste bij u past. Van de slaapkamer tot de badkamer en van de keuken tot de camper – het compacte design past perfect in elke ruimte.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz |
| Display technologie | LCD |
| LED backlight | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 81,3 cm (32") |
| HD type | Full HD |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 1368 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 576p, 720p, 1080p |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| TV-tuner | |
| Soort tuner | Digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Smart TV | |
| Inclusief besturingssysteem | Titan OS |
| Video-apps | Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix |
| Smart TV | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Audio | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 12 W |
| Geluidsmodi | Dialoog, Muziek |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Internet TV | Ja |
| Design | |
| VESA-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Prestatie | |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Teletext standaarden | Hypertekst |
| Beeldverwerkingstechnologie | Philips Pixel Plus HD |
| Ondersteunde ondertitelingsformats | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| Teletext | Ja |
| Teletekst | 1000 pagina's |
| Spraakbesturing | Ja |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Ondersteunde videoformaten | AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Video-apps | Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix |
| Smart TV | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP versie | 2.3 |
| Bestandsformaten | |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Ondersteunde videoformaten | AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Beelddemping (voor radio) | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| Soort bediening | Afstandsbediening |
| Slaaptimer | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Teletext | |
| Teletext | Ja |
| Teletekst | 1000 pagina's |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Energie | |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Soort voeding | Internal |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 25 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 40 kWu |
| Technische details | |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| LED backlight | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 3,5 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht (zonder voet) | 3,45 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Spraakbesturing | Ja |
| Geluidsmodi | Dialoog, Muziek |
| Smart TV | Ja |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Intern geheugentype | Flash |
| Type batterij | AAA |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte van de standaard | 63 cm |
| Brand-specifieke functies | |
| Philips-technologieën (AV/TV) | HLG, Smart TV, TITAN OS, Spraakbesturing, Works With Control4, Works With Google Assistant, Works With Matter, Works with Amazon Alexa |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte (zonder voet ) | 431 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 83 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 718 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,45 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 451 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 205 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 715 mm |
| Breedte verpakking | 790 mm |
| Diepte verpakking | 123 mm |
| Hoogte verpakking | 500 mm |
| Gewicht verpakking | 4,6 kg |
| Breedte van de standaard | 63 cm |
| Gewicht (met standaard) | 3,5 kg |
| Verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Bureaustandaard | Ja |
| Type batterij | AAA |
| Breedte verpakking | 790 mm |
| Diepte verpakking | 123 mm |
| Hoogte verpakking | 500 mm |
| Gewicht verpakking | 4,6 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Bureaustandaard | Ja |
| Type batterij | AAA |
| Overige specificaties | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gewicht (zonder voet) | 3,45 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Intern geheugentype | Flash |
| Type batterij | AAA |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte van de standaard | 63 cm |
| Soort voeding | Internal |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
You may also be interested in
| Product |
Philips 32PFS6000/12 tv 81,3 cm (32&qu...
€ 194,65
|
Samsung U8000F UE43U8072FUXXH tv 109,2...
€ 280,01
|
Popular
LG HD 24TQ510S-PZ tv 59,9 cm (23.6&quo...
€ 244,70
|
Bestseller
Philips 24PHS6000/12 tv 61 cm (24"...
€ 211,88
|
TCL 40V5C tv 101,6 cm (40") Full...
€ 221,95
|
TCL 43V5C tv 109,2 cm (43") Full...
€ 221,95
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
32PFS6000/12
|
UE43U8072FUXXH
|
24TQ510S-PZ
|
24PHS6000/12
|
40V5C
|
43V5C
|
| Manufacturer |
Philips
|
Samsung
|
LG
|
Philips
|
TCL
|
TCL
|
| Beeldschermdiagonaal |
32" to 37"
|
42" to 45"
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
40" to 42"
|
42" to 45"
|
| Resolutie |
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
1366 x 768 pixels
|
1366 x 768 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Wifi |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Aantal HDMI-poorten |
3
|
3
|
2
|
3
|
2
|
2
|
| HD type |
Full HD
|
4K Ultra HD
|
HD
|
HD
|
Full HD
|
Full HD
|
| HDR-ondersteuning |
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|





