Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Patriot Memory Viper Venom geheugenmodule 32 GB 2 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM ECC
SKU
PVV532G600C36K
€ 477,27
In stock:
Only 28 left
Patriot Memory Viper Venom, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 6000 MHz, 288-pin DIMM
Categorie: Geheugenmodules
| SKU | PVV532G600C36K |
|---|---|
| EAN | 0814914029572 |
| Manufacturer | Patriot Memory |
| Availability | In Stock |
Patriot Memory Viper Venom. Component voor: PC, Intern geheugen: 32 GB, Geheugenlayout (modules x formaat): 2 x 16 GB, Intern geheugentype: DDR5, Kloksnelheid geheugen: 6000 MHz, Geheugen form factor: 288-pin DIMM, ECC
| Geheugen | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ja |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 3.0 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 6000 MHz |
| Component voor | PC |
| ECC | Ja |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 2 x 16 GB |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Design | |
| Certificering | FCC, BSMI |
| Kenmerken | |
| On-Die ECC | Ja |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ja |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 3.0 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 6000 MHz |
| Component voor | PC |
| ECC | Ja |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 2 x 16 GB |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Certificering | FCC, BSMI |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Technische details | |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 137 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Gewicht | 52 g |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
You may also be interested in
| Product |
Patriot Memory Viper Venom geheugenmod...
€ 477,27
|
Popular
Kingston Technology System Specific Me...
€ 630,00
|
Hot Product
HPE 16GB (1x16GB) Single Rank x4 DDR4-...
€ 417,38
|
Kingston Technology KTH-PL432/32G gehe...
€ 548,29
|
Recommended
Kingston Technology KTL-TS432/32G gehe...
€ 630,00
|
Bestseller
HP 32 GB DDR5 (1x32 GB) 4800 UDIMM NEC...
€ 653,93
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PVV532G600C36K
|
KTH-PL426/32G
|
P00920-B21
|
KTH-PL432/32G
|
KTL-TS432/32G
|
4M9Y2AA
|
| Manufacturer |
Patriot Memory
|
Kingston Technology
|
HPE
|
Kingston Technology
|
Kingston Technology
|
HP
|
| Intern geheugentype |
DDR5
|
DDR4
|
DDR4
|
DDR4
|
DDR4
|
DDR5
|
| ECC |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
| Geheugen form factor |
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
RDIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
| Component voor |
PC
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
| Intern geheugen |
32GB
|
32GB
|
16GB
|
32GB
|
32GB
|
32GB
|
| Geheugenlayout (modules x formaat) |
2 x 16 GB
|
1 x 32 GB
|
1 x 16 GB
|
1 x 32 GB
|
1 x 32 GB
|
1 x 32 GB
|




