Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector Samsung Galaxy S25 Ultra | Ultra-Wide Fit Doorzichtige schermbeschermer 1 stuk(s)
SKU
PGRPUWFG38488
€ 44,53
In stock:
Only 3 left
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector Samsung Galaxy S25 Ultra | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy S25 Ultra, Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
Categorie: Schermbeschermers voor mobiele telefoons
| SKU | PGRPUWFG38488 |
|---|---|
| EAN | 5715685017377 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector Samsung Galaxy S25 Ultra | Ultra-Wide Fit. Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy S25 Ultra. Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Filterfunctie privacy, Materiaal: Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy S25 Ultra |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Filterfunctie privacy | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,43 mm |
| Gewicht | 12 g |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Hoogte | 159,2 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Diepte verpakking | 12 mm |
| Diepte | 0,43 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Breedte | 74 mm |
| Afmetingen scherm H x B | 159,22 x 74,05 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Installatietray | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Diepte verpakking | 12 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Diepte | 0,43 mm |
| Breedte | 74 mm |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector...
€ 44,53
|
OtterBox Alpha Flex-screenprotector vo...
€ 41,85
|
New
OtterBox Alpha Flex-screenprotector vo...
€ 41,85
|
OtterBox Premium Pro Glass Privacy Gua...
€ 40,78
|
Hot Product
Belkin ScreenForce Privacy-schermbesch...
€ 54,38
|
Bestseller
Belkin ScreenForce Doorzichtige scherm...
€ 44,14
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PGRPUWFG38488
|
77-91273
|
77-94393
|
77-94009
|
OVA167HQ
|
OVA135ZZ
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Belkin
|
Belkin
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|




