Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass ® GraphicPaper® Screen Protector iPad Air 13'' (2024-2026) | iPad Pro 13'' (2024-2025) | Ultra-Wide Fit Papierachtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s)
SKU
2836
€ 37,51
In stock:
Only 39 left
PanzerGlass ® GraphicPaper® Screen Protector iPad Air 13'' (2024-2026) | iPad Pro 13'' (2024-2025) | Ultra-Wide Fit, Apple, Apple - iPad Pro 13" (2025), Apple - iPad Pro 13'' (2024), Apple - iPad Air 13" (2025), Apple -..., Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
Categorie: Schermbeschermers voor mobiele telefoons
| SKU | 2836 |
|---|---|
| EAN | 5711724028366 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass ® GraphicPaper® Screen Protector iPad Air 13'' (2024-2026) | iPad Pro 13'' (2024-2025) | Ultra-Wide Fit. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Apple - iPad Pro 13" (2025), Apple - iPad Pro 13'' (2024), Apple - iPad Air 13" (2025), Apple -.... Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Papierachtige schermbeschermer |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | Apple - iPad Pro 13" (2025), Apple - iPad Pro 13'' (2024), Apple - iPad Air 13" (2025), Apple - iPad Air 13'' (2024) |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Frame type | Frameloos |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,23 mm |
| Gewicht | 32 g |
| Hoogte verpakking | 358,5 mm |
| Hoogte | 275,7 mm |
| Gewicht verpakking | 114 g |
| Diepte verpakking | 1 mm |
| Diepte | 0,23 mm |
| Breedte verpakking | 243 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Afmetingen scherm H x B | 275,66 x 210,01 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 358,5 mm |
| Gewicht verpakking | 114 g |
| Diepte verpakking | 1 mm |
| Breedte verpakking | 243 mm |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Overige specificaties | |
| Diepte | 0,23 mm |
| Breedte | 210 mm |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass ® GraphicPaper® Screen Pro...
€ 37,51
|
Bestseller
Belkin ScreenForce Doorzichtige scherm...
€ 35,15
|
Hot Product
Belkin SCREENFORCE InvisiGlass Ultra D...
€ 31,44
|
OtterBox Alpha Flex-screenprotector vo...
€ 41,85
|
New
OtterBox Alpha Flex-screenprotector vo...
€ 41,85
|
OtterBox Premium Glass Doorzichtige sc...
€ 34,11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2836
|
OVA021ZZ
|
F8W942ZZ-AM
|
77-91273
|
77-94393
|
77-93962
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Belkin
|
Belkin
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Samsung
|
Apple (brand)
|





