Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass ® | CARE by ® Flagship 3-in-1 Privacy Bundle Samsung Galaxy S25 Ultra Doorzichtige schermbeschermer 1 stuk(s)
SKU
CRRCHPUG38488
€ 64,58
In stock:
Only 9 left
PanzerGlass ® | CARE by ® Flagship 3-in-1 Privacy Bundle Samsung Galaxy S25 Ultra, Samsung, Samsung - Galaxy S25 Ultra, Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
Categorie: Schermbeschermers voor mobiele telefoons
| SKU | CRRCHPUG38488 |
|---|---|
| EAN | 5715685016233 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass ® | CARE by ® Flagship 3-in-1 Privacy Bundle Samsung Galaxy S25 Ultra. Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy S25 Ultra. Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Filterfunctie privacy, Materiaal: Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Protector type | Doorzichtige schermbeschermer |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy S25 Ultra |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Filterfunctie privacy | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,35 mm |
| Gewicht | 24 g |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Hoogte | 154,8 mm |
| Gewicht verpakking | 115 g |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Diepte | 0,35 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Breedte | 72,2 mm |
| Afmetingen scherm H x B | 154,84 x 72,19 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Installatietray | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 115 g |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Diepte | 0,35 mm |
| Breedte | 72,2 mm |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass ® | CARE by ® Flagship 3-i...
€ 64,58
|
Hot Product
Belkin ScreenForce Privacy-schermbesch...
€ 54,38
|
Bestseller
Zebra SG-NGTC5-SCRNP-03 scherm- &...
€ 72,79
|
PanzerGlass ® | CARE by ® Flagship 3-i...
€ 58,84
|
PanzerGlass ® 3-in-1 Privacy Protectio...
€ 64,58
|
PanzerGlass ® | CARE by ® 3-in-1 Flags...
€ 59,58
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CRRCHPUG38488
|
OVA167HQ
|
SG-NGTC5-SCRNP-03
|
CRRCHNUG38380
|
B1291+P2861+1283
|
CR74977
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Belkin
|
Zebra
|
PANZERGLASS
|
PANZERGLASS
|
PANZERGLASS
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Zebra
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|





