Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass CARE™ by ® Urban Explorer Case Transparent w. Black Kickstand & Qi Samsung Galaxy S26 Ultra mobiele telefoon behuizingen Hoes Transparant
SKU
CR12202
€ 48,13
In stock:
Only 10 left
PanzerGlass CARE™ by ® Urban Explorer Case Transparent w. Black Kickstand & Qi Samsung Galaxy S26 Ultra, Hoes, Samsung, Samsung - Galaxy S26 Ultra, Transparant
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | CR12202 |
|---|---|
| EAN | 5715685034107 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass CARE™ by ® Urban Explorer Case Transparent w. Black Kickstand & Qi Samsung Galaxy S26 Ultra. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy S26 Ultra, Kleur van het product: Transparant
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy S26 Ultra |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Kleurnaam | Transparent |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Anti-vergelingsbescherming | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 84 mm |
| Hoogte | 168 mm |
| Diepte | 14 mm |
| Dikte | 1,4 cm |
| Gewicht | 50 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 81 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Overige specificaties | |
| Kleurnaam | Transparent |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass CARE™ by ® Urban Explorer...
€ 48,13
|
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
€ 49,68
|
Bestseller
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
€ 40,06
|
OtterBox React + Trusted Glass Series...
€ 44,47
|
New
OtterBox Symmetry Clear Series voor Sa...
€ 41,85
|
Hot Product
Apple MN6G3ZM/A mobiele telefoon behui...
€ 48,76
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CR12202
|
77-65855
|
77-65076
|
78-80351
|
77-86542
|
MN6G3ZM/A
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Apple
|
| Materiaal |
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
Leather
|
Leather
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Silicone
|
| Kleur van het product |
Transparent
|
Black
|
Black
|
Transparent
|
Transparent
|
Pink
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Wallet case
|
Wallet case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|





