Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass CARE™ by ® SL1M Case Transparent w. Qi Samsung Galaxy S26 mobiele telefoon behuizingen 16 cm (6.3") Hoes Transparant
SKU
CR28187
€ 39,22
In stock:
Only 40 left
PanzerGlass CARE™ by ® SL1M Case Transparent w. Qi Samsung Galaxy S26, Hoes, Samsung, Samsung - Galaxy S26, 16 cm (6.3"), Transparant
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | CR28187 |
|---|---|
| EAN | 5715685035197 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass CARE™ by ® SL1M Case Transparent w. Qi Samsung Galaxy S26. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy S26, Maximale schermgrootte: 16 cm (6.3"), Oppervlakte kleur: Monochromatisch, Kleur van het product: Transparant
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Vak voor pasje | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Kunststof |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy S26 |
| Maximale schermgrootte | 16 cm (6.3") |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Stootbestendig, Valbestendig |
| Bureaustandaard | Nee |
| Kleurnaam | Transparent |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycleerd plastic |
| Anti-vergelingsbescherming | Ja |
| Sluitingtype | Niet van toepassing |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 100 procent |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 152 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Dikte | 1,2 cm |
| Gewicht | 24 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 55 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Overige specificaties | |
| Kleurnaam | Transparent |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass CARE™ by ® SL1M Case Trans...
€ 39,22
|
Hot Product
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
€ 36,88
|
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
€ 32,22
|
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
€ 49,68
|
Bestseller
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
€ 40,06
|
Recommended
BeHello BEHWAL00265 mobiele telefoon b...
€ 34,82
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CR28187
|
77-56603
|
77-62794
|
77-65855
|
77-65076
|
BEHWAL00265
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Behello
|
| Materiaal |
Plastic
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Leather
|
Leather
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Transparent
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Wallet case
|
Wallet case
|
Wallet case
|





