Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass CARE™ by ® Samba Case Black w. Qi Samsung Galaxy S26 mobiele telefoon behuizingen Hoes Zwart
SKU
CR61174
€ 35,92
In stock:
Only 20 left
PanzerGlass CARE™ by ® Samba Case Black w. Qi Samsung Galaxy S26, Hoes, Samsung, Samsung - Galaxy S26, Zwart
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | CR61174 |
|---|---|
| EAN | 5715685034350 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass CARE™ by ® Samba Case Black w. Qi Samsung Galaxy S26. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy S26, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy S26 |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Kleurnaam | Black |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 79,1 mm |
| Hoogte | 154,9 mm |
| Diepte | 12,4 mm |
| Dikte | 1,24 cm |
| Gewicht | 42 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 72 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Overige specificaties | |
| Kleurnaam | Black |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass CARE™ by ® Samba Case Blac...
€ 35,92
|
Hot Product
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
€ 36,88
|
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
€ 32,22
|
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
€ 49,68
|
Bestseller
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
€ 40,06
|
Recommended
BeHello BEHWAL00265 mobiele telefoon b...
€ 34,82
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CR61174
|
77-56603
|
77-62794
|
77-65855
|
77-65076
|
BEHWAL00265
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Behello
|
| Materiaal |
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Leather
|
Leather
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Wallet case
|
Wallet case
|
Wallet case
|





