Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass CARE™ by ® Case Black iPhone 16 mobiele telefoon behuizingen Hoes Zwart
SKU
1393
€ 33,48
In stock:
Only 9 left
PanzerGlass CARE™ by ® Case Black iPhone 16, Hoes, Apple, Apple - iPhone 16, Zwart
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | 1393 |
|---|---|
| EAN | 5715685004599 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass CARE™ by ® Case Black iPhone 16. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Apple - iPhone 16, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU), Silicone |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Apple - iPhone 16 |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Kleurnaam | Black |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Militaire norm | MIL-STD-810H |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 100 procent |
| Technische details | |
| Duurzame technologieën en materialen | 100% recycled post-consumer thermoplastic polyurethane |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 151 mm |
| Diepte | 13,2 mm |
| Dikte | 1,32 cm |
| Gewicht | 30 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Droog doekje | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Overige specificaties | |
| Kleurnaam | Black |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass CARE™ by ® Case Black iPho...
€ 33,48
|
Hot Product
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
€ 36,88
|
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
€ 32,22
|
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
€ 49,68
|
Bestseller
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
€ 40,06
|
Recommended
BeHello BEHWAL00265 mobiele telefoon b...
€ 34,82
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1393
|
77-56603
|
77-62794
|
77-65855
|
77-65076
|
BEHWAL00265
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Behello
|
| Materiaal |
Silicone
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Leather
|
Leather
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Wallet case
|
Wallet case
|
Wallet case
|





