Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Panasonic FZ-VSTG21U houder Passieve houder Tablet/UMPC Zwart
SKU
FZ-VSTG21U
€ 89,92
In stock:
Only 10 left
Panasonic FZ-VSTG21U, Tablet/UMPC, Passieve houder, Hand, Zwart
Categorie: Tablet & Smartphones houders
| SKU | FZ-VSTG21U |
|---|---|
| EAN | 4549980501993 |
| Manufacturer | Panasonic |
| Availability | In Stock |
Panasonic FZ-VSTG21U. Type mobiele apparatuur: Tablet/UMPC, Soort: Passieve houder, Correct gebruik: Hand, Kleur van het product: Zwart
| Design | |
|---|---|
| Type mobiele apparatuur | Tablet/UMPC |
| Soort | Passieve houder |
| Correct gebruik | Hand |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | TOUGHBOOK G2 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 241,3 mm |
| Diepte | 7,62 mm |
| Hoogte | 129,5 mm |
| Gewicht | 127,57 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
Panasonic FZ-VSTG21U houder Passieve h...
€ 89,92
|
Popular
StarTech.com Tablet houder met zwanenh...
€ 76,71
|
StarTech.com Tablet houder met statief
€ 88,57
|
Hot Product
Compulocks CL12CUTHBB houder Passieve...
€ 82,68
|
Bestseller
Zebra SG-MC3X-SHLSTB-01 houder Passiev...
€ 85,17
|
Gamber-Johnson 7160-1148-10 houder Act...
€ 111,94
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
FZ-VSTG21U
|
ARMTBLTUGN
|
STNDTBLT1A5T
|
CL12CUTHBB
|
SG-MC3X-SHLSTB-01
|
7160-1148-10
|
| Manufacturer |
Panasonic
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
COMPULOCKS
|
Zebra
|
Gamber-Johnson
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
| Correct gebruik |
Hand
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
n.v.t.
|
Indoor
|
| Type mobiele apparatuur |
Tablet/UMPC
|
Tablet/UMPC
|
Tablet/UMPC
|
Tablet/UMPC
|
Mobile computer
|
Tablet/UMPC
|





