Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Panasonic -48Z80BEZ tv 121,9 cm (48") 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart
SKU
TV-48Z80BEZ
€ 1.293,13
In stock:
Only 17 left
Panasonic TV-48Z80BEZ, 121,9 cm (48"), 3840 x 2160 Pixels, OLED, Smart TV, Wifi, Zwart
Categorieën: Televisies, TV's
| SKU | TV-48Z80BEZ |
|---|---|
| EAN | 5025232982936 |
| Manufacturer | Panasonic |
| Availability | In Stock |
Panasonic TV-48Z80BEZ. Beeldschermdiagonaal: 121,9 cm (48"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: OLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Motion interpolation technologie: Smooth Motion Drive Pro, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Display technologie | OLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 121,9 cm (48") |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Schermdiameter in centimeters | 121 cm |
| Motion interpolation technologie | Smooth Motion Drive Pro |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 100 Hz |
| TV-tuner | |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Smart TV | |
| Inclusief besturingssysteem | Fire OS |
| Video-apps | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Netflix, Twitch, YouTube |
| Muziek-apps | Amazon Music, Spotify |
| Smart TV | Ja |
| Smart modes | Bioscoop, Dolby Vision, Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark, Filmmaker, Sporten, True Cinema, Helder |
| Internet TV | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Apple AirPlay 2-ondersteuning | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 12 W |
| Geluidsmodi | Muziek, Spraak, Stadion, Standaard |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HID, HOGP |
| Bluetooth | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type standaard | Middenstandaard |
| Stand kleur | Zwart |
| Prestatie | |
|---|---|
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Game modus | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, HDR 10+ |
| AMD FreeSync | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC |
| Video-apps | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Netflix, Twitch, YouTube |
| Muziek-apps | Amazon Music, Spotify |
| Smart TV | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| HDCP | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Digitale audio, coaxuitgang | 0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Digitale audio-ingang (coax) | 0 |
| HDCP versie | 2.2 |
| Beheerfuncties | |
| Stemgids | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Smart modes | Bioscoop, Dolby Vision, Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark, Filmmaker, Sporten, True Cinema, Helder |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Energie | |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Soort voeding | Internal |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Geluidsmodi | Muziek, Spraak, Stadion, Standaard |
| Smart TV | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HID, HOGP |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Game modus | Ja |
| Overige specificaties | |
| Muziek-apps | Amazon Music, Spotify |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HID, HOGP |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Soort voeding | Internal |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
You may also be interested in
| Product |
Panasonic -48Z80BEZ tv 121,9 cm (48&qu...
€ 1.293,13
|
Bestseller
Philips 75BFL2214/12 tv 190,5 cm (75&q...
€ 1.387,85
|
Popular
TCL MQLED80 75MQLED80 tv 190,5 cm (75&...
€ 1.045,37
|
€ 1.051,87
|
New
Samsung 75" Neo QLED 4K Vision AI...
€ 1.275,61
|
Samsung Neo 75" QLED 4K Vision AI...
€ 1.525,80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TV-48Z80BEZ
|
75BFL2214/12
|
75MQLED80
|
75MQLED75K
|
QE75QN77FATXXN
|
QE75QN83FAUXXN
|
| Manufacturer |
Panasonic
|
Philips
|
TCL
|
TCL
|
Samsung
|
Samsung
|
| Beeldschermdiagonaal |
47" to 50"
|
57" and more
|
57" and more
|
57" and more
|
57" and more
|
57" and more
|
| Kleur van het product |
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
| Wifi |
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
| Aantal HDMI-poorten |
3
|
3
|
4
|
4
|
4
|
4
|
| HD type |
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
| HDR-ondersteuning |
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|




