Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
OtterBox Zens Quattro Wireless Charger Pro 4, Wit
SKU
78-81526
€ 143,61
In stock:
Only 13 left
Zens Quattro Wireless Charger Pro 4, Wit
- Efficiënt opladen met Qi2 tot 15 W
- Laad tot vier apparaten tegelijk op
- 4 magnetische verbindingen zorgen voor een perfecte positionering
- Compatibel met Qi en Qi2 gecertificeerde apparaten
- Werkt met de meeste MagSafe / Qi2-hoesjes (< 3 mm)
- Gemaakt van gerecycled aluminium
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| SKU | 78-81526 |
|---|---|
| EAN | 5060475908985 |
| Manufacturer | Otterbox |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Ervaar de vrijheid van minder kabels met de Quattro Charger Pro 4 en geniet van een opgeruimde en vaste laadplek in huis. Gedoe met het zoeken naar de juiste kabel en overvolle stopcontacten behoren tot het verleden. Met de Quattro Charger Pro 4 laad je vier apparaten tegelijkertijd op. Elke telefoon laadt in slechts 30 minuten op tot 35%, waarmee je ondertussen ruimte creëert voor tijd samen zonder afleidingen van notificaties.
Uitgerust met vier Qi2-aansluitingen, biedt deze draadloze oplader de nieuwste technologie om een snelle en efficiënte oplading tot 15W te garanderen voor al je apparaten. Zo is iedereen altijd opgeladen, verbonden en ‘ready to go’. Met universele compatibiliteit werkt de Quattro Charger Pro 4 naadloos met Qi- en Qi2-gecertificeerde apparaten, waaronder iPhone 12 en nieuwer, MagSafe AirPods en toekomstige producten die Qi2-technologie ondersteunen.
Uitgerust met vier Qi2-aansluitingen, biedt deze draadloze oplader de nieuwste technologie om een snelle en efficiënte oplading tot 15W te garanderen voor al je apparaten. Zo is iedereen altijd opgeladen, verbonden en ‘ready to go’. Met universele compatibiliteit werkt de Quattro Charger Pro 4 naadloos met Qi- en Qi2-gecertificeerde apparaten, waaronder iPhone 12 en nieuwer, MagSafe AirPods en toekomstige producten die Qi2-technologie ondersteunen.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Headset, Smartphone, Smartwatch |
| Type stroombron | USB |
| Certificering | Qi, Qi2 |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 4 |
| Design | |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Uitgangsvermogen draadloze lader (smartphone) | 15 W |
| Uitgangsvermogen draadloze oplader (hoofdtelefoon) | 5 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 175 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoogte | 66 mm |
| Gewicht | 760 g |
| Verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, US |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, US |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | Qi, Qi2 |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Overige specificaties | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Quattro Charger Pro 4 65W stroomadapter inclusief netsnoer Adapterpluggen: type A (US), type C (EU), type G (VK), Type I (AUS) Installatiehandleiding Gebruikershandleiding Registratiekaart voor verlengde garantie |
You may also be interested in
| Product |
OtterBox Zens Quattro Wireless Charger...
€ 143,61
|
New
Jabra 14207-93 oplader voor mobiele ap...
€ 214,07
|
Bestseller
Belkin BoostCharge Pro Hoofdtelefoons,...
€ 162,01
|
Hot Product
StarTech.com 4-Port Multi-Device USB-C...
€ 208,73
|
Recommended
Belkin BoostCharge Pro Hoofdtelefoons,...
€ 162,01
|
ZENS ZEAPM03/00 oplader voor mobiele a...
€ 187,70
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
78-81526
|
14207-93
|
WIZ024VFBK
|
424DEU-USB-C-CHARGER
|
WIZ026VFBK
|
ZEAPM03/00
|
| Manufacturer |
Otterbox
|
Jabra
|
Belkin
|
StarTech.com
|
Belkin
|
Zens
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
| Type product |
n.v.t.
|
Charging stand
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





