Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
OtterBox Zens Qi2 10000 mAh Draadloos opladen Wit
SKU
78-81549
€ 64,46
In stock:
Only 59 left
OtterBox Zens Qi2, 10000 mAh, Draadloos opladen, Wit
Categorie: Powerbanks
| SKU | 78-81549 |
|---|---|
| EAN | 5060475909388 |
| Manufacturer | Otterbox |
| Availability | In Stock |
OtterBox Zens Qi2. Capaciteit van de accu/batterij: 10000 mAh, Draadloos opladen. Kleur van het product: Wit
| Design | |
|---|---|
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Lader compatibiliteit | Mobiele telefoon/Smartphone |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Draadloos opladen | Ja |
| Prestatie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 10000 mAh |
| Oplaadbron | USB |
| Draadloos opladen | Ja |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Ingebouwde radio | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Invoer interface | USB Type-C |
| Energie | |
| Vermogen draadloos opladen | 15 W |
| Capaciteit van de accu/batterij | 10000 mAh |
| Oplaadbron | USB |
| Draadloos opladen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 42,9 mm |
| Diepte | 40,9 mm |
| Hoogte | 27,6 mm |
| Gewicht | 240 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Radio | |
| Ingebouwde radio | Nee |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
OtterBox Zens Qi2 10000 mAh Draadloos...
€ 64,46
|
Anker A1654G21 powerbank 10000 mAh Dra...
€ 91,54
|
Bestseller
Belkin BoostCharge Pro 8000 mAh Draadl...
€ 88,64
|
Belkin BoostCharge Pro 8000 mAh Draadl...
€ 92,65
|
Popular
ZENS Magnetische powerbank met standaard
€ 75,46
|
Hot Product
ZENS Pro 1 Slim 5000 mAh Draadloos opl...
€ 75,46
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
78-81549
|
A1654G21
|
BPD007BTBK
|
BPD007BTWH
|
ZEPP02M/00
|
ZEPP05W/00
|
| Manufacturer |
Otterbox
|
ANKER
|
Belkin
|
Belkin
|
Zens
|
Zens
|





