Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
OtterBox Zens Office Wireless Charger 2, Zwart
SKU
78-81515
€ 71,64
In stock:
Only 20 left
Zens Office Wireless Charger 2, Zwart
- Laadt draadloos een iPhone 12 en hoger en AirPods op
- Kan een iPhone opladen in liggende of staande modus
- Ondersteunt Apple Stand-by modus
- De magnetische verbinding zorgt voor een perfecte positionering
- Gemaakt van hoogwaardig zink/legering
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| SKU | 78-81515 |
|---|---|
| EAN | 5060475906622 |
| Manufacturer | Otterbox |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Laad je telefoon en een tweede apparaat tegelijkertijd op terwijl je (thuis)werkt met de Zens Office Charger 2. De magnetische houder zorgt voor een nauwkeurige plaatsing en laadt je iPhone 12 of hoger op in zowel liggende als staande modus. De basis van de oplader is een oplaadgebied om je AirPods of een ander Qi-apparaat draadloos op te laden. De Office Charger 2 is gemaakt van hoogwaardige zink/legering en heeft een modern ontwerp dat perfect past in elke (kantoor)omgeving. Bovendien kun je dankzij de ondersteuning voor Apple Standby-modus widgets zoals de agenda, klok en fotolijst gebruiken terwijl je verbonden én productief blijft.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Headset, Smartphone, Smartwatch |
| Type stroombron | USB |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Design | |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Zink |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 24 W |
| Uitgangsvermogen draadloze lader (smartphone) | 7,5 W |
| Uitgangsvermogen draadloze oplader (hoofdtelefoon) | 5 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 99 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Gewicht | 544 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, US |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, US |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Overige specificaties | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Office Charger 2 24W power adapter Handleiding Registratiekaart voor verlengde garantie |
You may also be interested in
| Product |
OtterBox Zens Office Wireless Charger...
€ 71,64
|
StarTech.com 7 poorts USB oplaadstatio...
€ 71,87
|
Popular
StarTech.com USB C Oplader- USB C Lapt...
€ 59,58
|
Bestseller
Belkin WIC004BTBK oplader voor mobiele...
€ 57,68
|
Recommended
Belkin WCH010vfBK Laptop, Smartphone,...
€ 103,68
|
Hot Product
Microsoft Surface 65W Power Supply, EU...
€ 87,64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
78-81515
|
ST7C51224EU
|
WCH1CEU
|
WIC004BTBK
|
WCH010VFBK
|
W8Z-00002
|
| Manufacturer |
Otterbox
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Belkin
|
Belkin
|
Microsoft
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|
Indoor
|





