Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
OtterBox Zens Dual+Watch Aluminium Draadloze Oplader, Zwart
SKU
78-81505
€ 71,64
In stock:
Only 2 left
Zens Dual+Watch Aluminium Draadloze Oplader, Zwart
- Ultradun (8 mm) ontwerp
- Gemaakt uit één stuk hoogwaardig aluminium
- MFi & Qi gecertificeerd
- Werkt met de meeste hoesjes (< 3 mm)
- Gemaakt van hoogwaardig aluminium
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| SKU | 78-81505 |
|---|---|
| EAN | 5060475906462 |
| Manufacturer | Otterbox |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
De antislip afwerking zorgt voor een perfecte plaatsing. Het ultradunne design past naadloos in elk huis of kantoor. Het is de ideale draadloze oplader voor thuis als je meerdere draadloos oplaadbare apparaten hebt.
De oplader werkt met alle Apple Watches, zelfs een Apple Watch met een gesloten metalen band kan naadloos worden opgeladen op de MFi-gecertificeerde Watch module.
De oplader werkt met alle Apple Watches, zelfs een Apple Watch met een gesloten metalen band kan naadloos worden opgeladen op de MFi-gecertificeerde Watch module.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Headset, Smartphone, Smartwatch |
| Type stroombron | USB |
| Compatibiliteit | Apple iPhones, Apple AirPods 2, Apple AirPods 3, Apple AirPods Pro, Apple Watch |
| Certificering | MFi, Qi |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 3 |
| Design | |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 24 W |
| Uitgangsvermogen draadloze lader (smartphone) | 10 W |
| Uitgangsvermogen draadloze oplader (hoofdtelefoon) | 5 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 192 mm |
| Diepte | 92 mm |
| Hoogte | 192 mm |
| Gewicht | 290 g |
| Verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, US |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, US |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificering | MFi, Qi |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Overige specificaties | |
| Verpakkingsinhoud | Dual+Watch Aluminium draadloze oplader Stroomadapter (EU / VK / VS) Gebruikershandleiding Registratiekaart voor verlenging garantie |
You may also be interested in
| Product |
OtterBox Zens Dual+Watch Aluminium Dra...
€ 71,64
|
StarTech.com 7 poorts USB oplaadstatio...
€ 71,87
|
Popular
StarTech.com USB C Oplader- USB C Lapt...
€ 59,58
|
Bestseller
Belkin WIC004BTBK oplader voor mobiele...
€ 57,68
|
Recommended
Belkin WCH010vfBK Laptop, Smartphone,...
€ 103,68
|
Hot Product
Microsoft Surface 65W Power Supply, EU...
€ 87,64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
78-81505
|
ST7C51224EU
|
WCH1CEU
|
WIC004BTBK
|
WCH010VFBK
|
W8Z-00002
|
| Manufacturer |
Otterbox
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Belkin
|
Belkin
|
Microsoft
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|
Indoor
|





