Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
OtterBox Zens 4-in-1 Wireless Charger, Wit
SKU
78-81525
€ 129,22
In stock:
Only 15 left
Zens 4-in-1 Wireless Charger, Wit
- Laadt 4 apparaten tegelijkertijd draadloos op
- Qi2 gecertificeerd: ondersteunt 15W draadloos magnetisch opladen
- Ondersteunt 5W Apple Watch snel opladen
- 60 USB-C uitgang om een vierde apparaat op te laden
- De magnetische verbinding zorgt voor een perfecte positionering
- Ondersteuning voor Apple Stand-by modus
- Werkt met de meeste MagSafe-cases (< 3 mm)
- Gemaakt van hoogwaardig zink/legering
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| SKU | 78-81525 |
|---|---|
| EAN | 5060475908961 |
| Manufacturer | Otterbox |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
De ideale en moderne oplaadhub om al je apparaten opgeladen te houden. De Zens 4-in-1 draadloze oplader in wit/zilver levert tot 60W vermogen en houdt al je apparaten georganiseerd en klaar voor gebruik.
Laad je smartphone snel op met 15 W, laad je Apple Watch op met 5 W en laad je AirPods draadloos op met 5 W. De extra USB-C-poort van 60 W biedt de flexibiliteit om een vierde apparaat op te laden via een kabel. Kies met deze draadloze oplader voor een vaste en stijlvolle oplaadplek in huis.
Laad je smartphone snel op met 15 W, laad je Apple Watch op met 5 W en laad je AirPods draadloos op met 5 W. De extra USB-C-poort van 60 W biedt de flexibiliteit om een vierde apparaat op te laden via een kabel. Kies met deze draadloze oplader voor een vaste en stijlvolle oplaadplek in huis.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Hoofdtelefoons, Smartphone, Smartwatch, Tablet |
| Type stroombron | USB |
| Certificering | Qi2 |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Draadloos opladen | Ja |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 4 |
| Design | |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Zink |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Poort 1 uitgangsstroom | 60 W |
| Uitgangsvermogen draadloze oplader (smartwatch) | 5 W |
| Uitgangsvermogen draadloze lader (smartphone) | 15 W |
| Uitgangsvermogen draadloze oplader (hoofdtelefoon) | 5 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 175 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Gewicht | 650 g |
| Verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, US |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, US |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | Qi2 |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Overige specificaties | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Verpakkingsinhoud | 4-in-1 Wireless charger 65W AC/DC-adapter met 1,5 m gevlochten kabel USB-C naar USB-C-kabel 30 cm Gebruikershandleiding Registratiekaart voor verlengde garantie |
You may also be interested in
| Product |
OtterBox Zens 4-in-1 Wireless Charger,...
€ 129,22
|
Popular
Belkin WCH010vfBK Laptop, Smartphone,...
€ 103,68
|
Bestseller
Belkin BoostCharge Pro Hoofdtelefoons,...
€ 162,01
|
Recommended
Belkin BoostCharge Pro Hoofdtelefoons,...
€ 162,01
|
ZENS ZEAPM03/00 oplader voor mobiele a...
€ 187,70
|
Hot Product
ZENS Travel Charger Pro 2 Hoofdtelefoo...
€ 109,99
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
78-81525
|
WCH010VFBK
|
WIZ024VFBK
|
WIZ026VFBK
|
ZEAPM03/00
|
ZEDC27B/00
|
| Manufacturer |
Otterbox
|
Belkin
|
Belkin
|
Belkin
|
Zens
|
Zens
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|





