Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
OtterBox Glass Series voor Google Pixel 10a, transparant
SKU
77-000221
€ 25,42
In stock:
Only 13 left
Glass Series voor Google Pixel 10a, transparant
- Valbescherming en splinterbestendigheid
- • Krasbescherming
- • 9H oppervlaktehardheid
- • Bestand tegen vingerafdrukken
- • Feilloze aanraakrespons
- • Extra laag van duurzaamheid
- • Handhaaft de helderheid van het scherm
- • Eenvoudig te installeren kit
- • Probleemloze klantenservice
Categorie: Schermbeschermers voor mobiele telefoons
| SKU | 77-000221 |
|---|---|
| EAN | 0840434753048 |
| Manufacturer | Otterbox |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Rust het touchscreen van je telefoon uit voor de lange termijn. De OtterBox Glass-screenprotector is eenvoudig te installeren en helpt je scherm te beschermen tegen valpartijen, breuken en krassen. Het glas weerstaat vlekken en vingerafdrukken en behoudt daarbij de intense helderheid van je scherm. Je kunt op OtterBox Glass vertrouwen om je scherm te beschermen tegen krassen en valpartijen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Hardheid | 9H |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Krasbestendig, Breukbestendig, Barstbestendig |
| Merkcompatibiliteit | |
| Compatibiliteit | Pixel 10a |
| Prestatie | |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,3 mm |
| Gewicht | 16,5 g |
| Hoogte verpakking | 191 mm |
| Hoogte | 147,1 mm |
| Diepte verpakking | 13 mm |
| Breedte verpakking | 108,5 mm |
| Breedte | 66,2 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 191 mm |
| Diepte verpakking | 13 mm |
| Breedte verpakking | 108,5 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 24 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 173 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 393,7 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 133,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,03 kg |
| Overige specificaties | |
| Breedte | 66,2 mm |
You may also be interested in
| Product |
OtterBox Glass Series voor Google Pixe...
€ 25,42
|
Bestseller
OtterBox Alpha Glass Series voor Apple...
€ 25,42
|
OtterBox Trusted Glass Series voor App...
€ 23,07
|
Popular
Belkin ScreenForce Doorzichtige scherm...
€ 35,15
|
Belkin SCREENFORCE InvisiGlass Ultra D...
€ 31,44
|
Hot Product
OtterBox Alpha Glass Series voor Apple...
€ 25,35
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
77-000221
|
77-62482
|
77-65975
|
OVA021ZZ
|
F8W942ZZ-AM
|
77-65419
|
| Manufacturer |
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Belkin
|
Belkin
|
Otterbox
|
| Merkcompatibiliteit |
Google
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|





