Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
OtterBox Built-in Draadloze Oplader – 15W, Wit
SKU
78-81507
€ 64,46
In stock:
Only 5 left
Built-in Draadloze Oplader – 15W, Wit
- Ondersteunt iPhone & Samsung snel opladen (15W)
- Qi gecertificeerd
- Creëer een draadloze oplaadplek in je meubels
- Ultradun (5 mm) ontwerp
- Eenvoudige installatie: een gat van 9 mm is voldoende
- Er is ook een ingebouwde oplader van 10 W verkrijgbaar
- Werkt met de meeste hoesjes (< 3 mm)
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| SKU | 78-81507 |
|---|---|
| EAN | 5060475906486 |
| Manufacturer | Otterbox |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Met deze ingebouwde draadloze snellader creëer je bijna moeiteloos een draadloze oplaadplek en geniet je van de vrijheid van draadloos opladen waar je het maar nodig hebt. Dit 15W model ondersteunt Apple en Samsung Fast Charge en verandert je nachtkastje, keuken, bureau, (thuis)kantoor, etc. in de perfecte snellaadplek. Het enige wat je nodig hebt is een perfecte plek en een standaardboor van acht mm. Makkelijker kan niet.
De lader is slechts 5 millimeter dun en vereist slechts een heel klein gaatje van 9 mm voor een perfecte installatie. Eenvoudig te installeren voor iedereen en met minimale aanpassingen aan het meubilair. Beide oplaadoplossingen worden geleverd met een verlengde garantieperiode van 3 jaar. De lader heeft een diameter van 84 mm.
De lader is slechts 5 millimeter dun en vereist slechts een heel klein gaatje van 9 mm voor een perfecte installatie. Eenvoudig te installeren voor iedereen en met minimale aanpassingen aan het meubilair. Beide oplaadoplossingen worden geleverd met een verlengde garantieperiode van 3 jaar. De lader heeft een diameter van 84 mm.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Headset, Smartphone, Smartwatch |
| Type stroombron | DC |
| Compatibiliteit | Apple iPhones, Apple AirPods, Apple AirPods Pro, Apple Watch |
| Certificering | Qi |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Design | |
| Snoerlengte | 2 m |
| LED-indicatoren | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| Energie | |
| Maximaal vermogen | 15 W |
| Uitgangsvermogen draadloze lader (smartphone) | 15 W |
| Uitgangsvermogen draadloze oplader (hoofdtelefoon) | 5 W |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 5 mm |
| Gewicht | 380 g |
| Diameter | 8,4 cm |
| Verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, US |
| Meegeleverde kabels | DC |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, US |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | DC |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | Qi |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Overige specificaties | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Built-in Draadloze Oplader – 15W Stroomadapter (EU/VK/VS) Gebruikershandleiding Registratiekaart voor verlenging garantie |
You may also be interested in
| Product |
OtterBox Built-in Draadloze Oplader –...
€ 64,46
|
StarTech.com 7 poorts USB oplaadstatio...
€ 71,87
|
Popular
StarTech.com USB C Oplader- USB C Lapt...
€ 59,58
|
Bestseller
Belkin WIC004BTBK oplader voor mobiele...
€ 57,68
|
Hot Product
Microsoft Surface 65W Power Supply, EU...
€ 87,64
|
Belkin BPZ003bt1MBK-B6 Universeel Zwar...
€ 75,20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
78-81507
|
ST7C51224EU
|
WCH1CEU
|
WIC004BTBK
|
W8Z-00002
|
BPZ003BT1MBK-B6
|
| Manufacturer |
Otterbox
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Belkin
|
Microsoft
|
Belkin
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|
Indoor
|





