Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Optoma 1651RK interactief whiteboard 165,1 cm (65") 3840 x 2160 Pixels Touchscreen Zwart HDMI
SKU
W3FC0S1W111
€ 1.198,20
In stock:
Only 1 left
Optoma 1651RK, 165,1 cm (65"), 350 cd/m², 1,07 miljard kleuren, 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, VA
Categorie: Interactieve whiteboards
| SKU | W3FC0S1W111 |
|---|---|
| EAN | 5055387669314 |
| Manufacturer | Optoma |
| Availability | In Stock |
Optoma 1651RK. Beeldschermdiagonaal: 165,1 cm (65"), Helderheid: 350 cd/m², Beeldscherm, aantal kleuren: 1,07 miljard kleuren. Inclusief besturingssysteem: Android, Processor architectuur: ARM Cortex A72 + ARM Cortex A53, Gebruikergeheugen: 64 GB. Vermogen luidsprekers: 40 W. Wifi-standaard: Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi-standaarden: Wi-Fi 6 (802.11ax). Interface: HDMI, USB-connectortype: USB Type-A, USB Type-C, Type aansluitplug: 3,5 mm
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Touchscreen | Ja |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 40 |
| Touch-systeemresponstijd | 6 ms |
| Soort paneel | VA |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd | 6 ms |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| HD type | 4K Ultra HD |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Hardheid | 7H |
| LED backlight | Ja |
| Kenmerken | |
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Touchscreen | Ja |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 40 |
| Touch-systeemresponstijd | 6 ms |
| Soort paneel | VA |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd | 6 ms |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| HD type | 4K Ultra HD |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Hardheid | 7H |
| LED backlight | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Grafische adapter | Mali-G52 MC3 |
| Inclusief besturingssysteem | Android |
| Computersysteem | |
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Grafische adapter | Mali-G52 MC3 |
| Inclusief besturingssysteem | Android |
| Type processor | Ja |
| Gebruikergeheugen | 64 GB |
| Aantal processorkernen | 8 |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Processor architectuur | ARM Cortex A72 + ARM Cortex A53 |
| Operating systeem versie | 14 |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 40 W |
| Netwerk | |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | HDMI |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| RS-232 port | 1 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-Type-A-hubpoorten | 1 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| OPS-slot | 1 |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ergonomie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 600 x 400 mm |
| Prestatie | |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 185 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 350 W |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Ondersteunt Linux | Debian 10 |
| Technische details | |
| Touchscreen | Ja |
| Soort paneel | VA |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd | 6 ms |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1491 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Hoogte | 896,5 mm |
| Gewicht | 30,5 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 39 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Projector | |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Processor | |
| Type processor | Ja |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor architectuur | ARM Cortex A72 + ARM Cortex A53 |
| Geheugen | |
| Gebruikergeheugen | 64 GB |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
Optoma 1651RK interactief whiteboard 1...
€ 1.198,20
|
Popular
Viewsonic IFP5550-5 interactief whiteb...
€ 1.443,24
|
Bestseller
Samsung 65" Interactive Display F...
€ 1.365,34
|
Avocor AVE-6550 interactief whiteboard
€ 1.535,80
|
Samsung 65" WAF Interactive Display
€ 1.020,44
|
Hot Product
Samsung 75" WAF Interactive Display
€ 1.597,20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
W3FC0S1W111
|
IFP5550-5
|
LH65WMBWBGCXEN
|
AVE-6550
|
LH65WAFWLGCXEN
|
LH75WAFWLGCXEN
|
| Manufacturer |
Optoma
|
Viewsonic
|
Samsung
|
Avocor
|
Samsung
|
Samsung
|




