Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
OKI 42869403 toner collector 30000 pagina's
SKU
42869403
€ 35,14
In stock:
Only 4 left
Waste Toner System, 30k
Categorie: Toner verzamelaars
| SKU | 42869403 |
|---|---|
| EAN | 5031713027003 |
| Manufacturer | OKI |
| Availability | In Stock |
Perfect afgestemd op gebruik in de OKI machines en met hoogwaardige productie zorgen de originele OKI verbruiksmaterialen voor de beste prestaties, gebruiksduur en rendement.
Originele OKI Printing Solutions verbruiksmaterialen moeten ten alle tijden worden gebruikt om uw product steeds op het hoogste niveau te doen presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten te leveren.
Ontworpen voor nauwkeurige compatibiliteit met onze producten en geproduceerd volgens de hoogst mogelijke normen, zorgen enkel de OKI Printing Solutions verbruiksgoederen voor maximale prestaties, levensduur en uiteindelijke kosten-effectiviteit
Originele OKI Printing Solutions verbruiksmaterialen moeten ten alle tijden worden gebruikt om uw product steeds op het hoogste niveau te doen presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten te leveren.
Ontworpen voor nauwkeurige compatibiliteit met onze producten en geproduceerd volgens de hoogst mogelijke normen, zorgen enkel de OKI Printing Solutions verbruiksgoederen voor maximale prestaties, levensduur en uiteindelijke kosten-effectiviteit
| Kenmerken | |
|---|---|
| Printtechnologie | LED |
| Printkleuren | Cyaan, Magenta, Wit, Geel |
| Paginaopbrengst | 30000 pagina's |
| Compatibiliteit | OKI C9600, C9800 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 700 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 700 g |
| Technische details | |
| Printtechnologie | LED |
| Printkleuren | Cyaan, Magenta, Wit, Geel |
| Paginaopbrengst | 30000 pagina's |
| Gewicht verpakking | 700 g |
| Compatibiliteit | OKI C9600, C9800 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
New
OKI 42869403 toner collector 30000 pag...
€ 35,14
|
Bestseller
Canon 0628C002 toner collector
€ 29,57
|
Popular
Lexmark CS72x, CX725 90000 pagina's
€ 50,63
|
Lexmark 75M0W00 toner collector 30000...
€ 39,77
|
Hot Product
Lexmark 20N0W00 toner collector 15000...
€ 36,46
|
Konica Minolta WX-105 22000 pagina...
€ 35,31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
42869403
|
0628C002
|
74C0W00
|
75M0W00
|
20N0W00
|
A8JJWY1
|
| Manufacturer |
OKI
|
Canon
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Konica Minolta
|
| Merkcompatibiliteit |
n.v.t.
|
Canon
|
Lexmark
|
n.v.t.
|
Lexmark
|
Konica Minolta
|





