Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Nvidia MCP1600-E003E26 InfiniBand en Glasvezelkabel 1 m QSFP28 Zwart
SKU
980-9I62W-00E003
€ 244,96
In stock:
Only 20 left
Nvidia MCP1600-E003E26, 1 m, QSFP28, QSFP28
Categorie: Glasvezelkabels
| SKU | 980-9I62W-00E003 |
|---|---|
| EAN | 8592978466053 |
| Manufacturer | Nvidia |
| Availability | In Stock |
Nvidia MCP1600-E003E26. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | QSFP28 |
| Aansluiting 2 | QSFP28 |
| Snoerlengte | 1 m |
| Overdrachtssnelheid | 100 Gbit/s |
| Materiaal buitenmantel | Halogeenvrij |
| Kleur van het product | Zwart |
| AWG draad omvang | 26 |
| InfiniBand-protocol | Ja |
| Technische details | |
| Aansluiting 1 | QSFP28 |
| Aansluiting 2 | QSFP28 |
| Snoerlengte | 1 m |
| Materiaal buitenmantel | Halogeenvrij |
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 100 Gbit/s |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1 m |
You may also be interested in
| Product |
Nvidia MCP1600-E003E26 InfiniBand en G...
€ 244,96
|
Hot Product
Cisco CAB-SPWR-150CM= InfiniBand/fibre...
€ 209,55
|
Recommended
Cisco QSFP-100G-CU1M= InfiniBand en Gl...
€ 309,28
|
Popular
Cisco StackWise-480, 3m InfiniBand en...
€ 328,84
|
Bestseller
Cisco StackWise-480, 1m InfiniBand en...
€ 223,84
|
Cisco QSFP, 1m InfiniBand en Glasvezel...
€ 241,12
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
980-9I62W-00E003
|
CAB-SPWR-150CM=
|
QSFP-100G-CU1M=
|
STACK-T1-3M=
|
STACK-T1-1M=
|
QSFP-H40G-CU1M=
|
| Manufacturer |
Nvidia
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|




