Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
NETGEAR GS728TXUP Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
SKU
GS728TXUP-300EUS
€ 787,52
In stock:
Only 3 left
NETGEAR GS728TXUP, Managed, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Categorie: Netwerk-switches
| SKU | GS728TXUP-300EUS |
|---|---|
| EAN | 0606449173369 |
| Manufacturer | Netgear |
| Availability | In Stock |
NETGEAR GS728TXUP. Switch type: Managed. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch type | Managed |
| Cloud-beheerd | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Aantal VLANs | 256 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| 10G support | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Jumbo frames | 10000 |
| MAC-adrestabel | 16000 entries |
| Switchingcapaciteit | 128 Gbit/s |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Verzending snelheid | 95,24 Mpps |
| Aantal VLANs | 256 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | 1U |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Prestatie | |
| Mean time between failures (MTBF) | 286168 uur |
| Geluidsniveau | 30,5 dB |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Energie | |
|---|---|
| Stroombron | AC/PoE |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 16 |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 420 W |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE+, PoE++ (4PPoE) |
| Aantal Power over Ethernet 4PPoE (PoE++)-poorten | 4 |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 256 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 316 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Gewicht | 3,86 kg |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | 1U |
| Mean time between failures (MTBF) | 286168 uur |
| Geluidsniveau | 30,5 dB |
| Geheugen | |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
You may also be interested in
| Product |
NETGEAR GS728TXUP Managed Gigabit Ethe...
€ 787,52
|
HPE Aruba Networking 2930F 24G 4SFP+ M...
€ 1.181,38
|
Bestseller
Ubiquiti UniFi Pro 24-Port PoE Managed...
€ 769,11
|
Hot Product
HPE Aruba Networking 6100 12G Class4 P...
€ 1.092,33
|
Popular
Ubiquiti UniFi USW-48-POE netwerk-swit...
€ 662,91
|
HPE Aruba Networking Aruba Instant On...
€ 847,42
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
GS728TXUP-300EUS
|
JL253A#ABB
|
USW-PRO-24-POE
|
JL679A#ABB
|
USW-48-POE
|
JL805A#ABB
|
| Manufacturer |
Netgear
|
HPE
|
Ubiquiti
|
HPE
|
Ubiquiti
|
HPE
|
| Rack-montage |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Power over Ethernet (PoE) |
Y
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
| Stapelbaar |
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
| Switch type |
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
24
|
24
|
24
|
12
|
48
|
12
|





