Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Neomounts PLASMA-M1700ES bevestiging voor signage-beeldschermen 177,8 cm (70") Zwart
SKU
BOX1?PLASMA-M1700ES
€ 440,44
In stock:
Only 6 left
Neomounts PLASMA-M1700ES, 50 kg, 81,3 cm (32"), 177,8 cm (70"), 200 x 200 mm, 600 x 450 mm, 1475 - 1635 mm
Categorie: Standaarden
| SKU | BOX1?PLASMA-M1700ES |
|---|---|
| EAN | 8717371445140 |
| Manufacturer | Neomounts |
| Availability | In Stock |
Neomounts PLASMA-M1700ES. Maximale gewichtscapaciteit: 50 kg, Minimale schermgrootte: 81,3 cm (32"), Maximale schermgrootte: 177,8 cm (70"), Montage interface compatibiliteit (min): 200 x 200 mm, Montage interface compatibiliteit (max): 600 x 450 mm. Hoogte verstelbaarheidsbereik: 1475 - 1635 mm, Bereik kantelhoek: 0 - 20°. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 50 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Maximale schermgrootte | 177,8 cm (70") |
| Maximale gewichtscapaciteit | 50 kg |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600,440 x 400,500 x 400,600 x 300,600 x 200,600 x 400 |
| Montagewijze | Vloer |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 200 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 600 x 450 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 1475 - 1635 mm |
| Bereik kantelhoek | 0 - 20° |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Vaste vloerstandaard |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 1635 mm |
| Gewicht | 34,9 kg |
| Breedte verpakking | 345 mm |
| Diepte verpakking | 135 mm |
| Hoogte verpakking | 1170 mm |
| Gewicht verpakking | 13 kg |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 345 mm |
| Diepte verpakking | 135 mm |
| Hoogte verpakking | 1170 mm |
| Gewicht verpakking | 13 kg |
| Technische details | |
| Montagewijze | Vloer |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Netto gewicht kartonnen doos | 12 kg |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 345 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 135 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 1170 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 13 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 12 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 9403109800 |
| Producten per pallet (EU) | 14 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Neomounts PLASMA-M1700ES bevestiging v...
€ 440,44
|
Popular
StarTech.com TV standaard mobiel AV tr...
€ 529,02
|
Hot Product
Neomounts FL45S-825BL1 TV vloerstandaa...
€ 460,90
|
Neomounts DS65S-950WH2 Monitorarm 24-3...
€ 411,92
|
Bestseller
Neomounts DS65S-950BL2 Monitorarm 24-3...
€ 409,04
|
Recommended
Neomounts NS-WMB300PBLACK Menuboard mu...
€ 530,36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BOX1?PLASMA-M1700ES
|
STNDMTV70
|
FL45S-825BL1
|
DS65S-950WH2
|
DS65S-950BL2
|
NS-WMB300PBLACK
|
| Manufacturer |
Neomounts
|
StarTech.com
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
White
|
Black
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
Floor
|
Floor
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wall
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Desk
|
Desk
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Floor
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aantal displays ondersteund |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2 to 3
|
2 to 3
|
n.v.t.
|





