Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
MSI Vigor-WR01 polssteun Traagschuim, Rubber Zwart
SKU
VIGOR WR01 WRIST REST
€ 27,85
In stock:
Only 20 left
Traagschuim, Rubber, Zwart, 300 g
- Materiaal - Traagschuim, Rubber
- Kleur van het product - Zwart
- Gewicht - 300 g
Categorie: Polssteunen
| SKU | VIGOR WR01 WRIST REST |
|---|---|
| EAN | 4719072720742 |
| Manufacturer | MSI |
| Availability | In Stock |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Traagschuim, Rubber |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 300 g |
| Afmetingen (B x D x H) | 432 x 86 x 25 mm |
| Breedte | 432 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 360 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 360 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Technische details | |
| Materiaal | Traagschuim, Rubber |
| Kleur van het product | Zwart |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Popular
MSI Vigor-WR01 polssteun Traagschuim,...
€ 27,85
|
Hot Product
StarTech.com Ergonomische verschuifbar...
€ 26,70
|
Recommended
StarTech.com Ergonomische polssteun to...
€ 31,29
|
CHERRY SLIDEPAD ERGO polssteun Zwart
€ 34,79
|
Bestseller
Kensington ErgoSoft-polssteun voor sta...
€ 24,13
|
New
HyperX polssteun - toetsenbord - fulls...
€ 37,85
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
VIGOR WR01 WRIST REST
|
ROLWRSTRST
|
WRSTRST
|
JA-0650-2
|
K52802WW
|
4P5M9AA
|
| Manufacturer |
MSI
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
CHERRY
|
Kensington
|
HyperX
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|





