Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Bosch BSS81POW1 steelstofzuiger & elektrische bezem Batterij/Accu Droog Zwart 5 Ah
SKU
BSS81POW1
€ 361,08
In stock:
Only 31 left
Bosch BSS81POW1, Steelstofzuiger, Zwart, Droog, Filtrerend, Harde vloer, Meubelstoffering, Batterij/Accu
Categorie: Steelstofzuigers & elektrische bezems
| SKU | BSS81POW1 |
|---|---|
| EAN | 4242005222179 |
| Manufacturer | BOSCH |
| Availability | In Stock |
Bosch BSS81POW1. Type product: Steelstofzuiger, Kleur van het product: Zwart. Soort reiniging: Droog, Vuilafscheidingsmethode: Filtrerend, Reinigt ondergronden: Harde vloer, Meubelstoffering. Stroombron: Batterij/Accu, Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion), Accu/Batterij voltage: 18 V. Gewicht verpakking: 7,1 kg, Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Breedte: 214 mm, Diepte: 252 mm, Hoogte: 1280 mm
| Design | |
|---|---|
| Type product | Steelstofzuiger |
| Afneembare kruimeldief | Nee |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie | |
| Reinigt ondergronden | Harde vloer, Meubelstoffering |
| Soort reiniging | Droog |
| Vuilafscheidingsmethode | Filtrerend |
| Ergonomie | |
| Wasbaar filter | Nee |
| Energie | |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Oplaadtijd | 5,5 uur |
| Looptijd | 35 min |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Verwijderbare batterij | Ja |
| Batterij capaciteit | 5 Ah |
| Accu/Batterij voltage | 18 V |
| Aantal batterijcellen | 10 |
| Looptijd met gemotoriseerde mondstuk (gemiddelde snelheid) | 30 min |
| Looptijd met gemotoriseerde zuigmond (hoge snelheid) | 10 min |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 7,1 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Afneembare kruimeldief | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 214 mm |
| Diepte | 252 mm |
| Hoogte | 1280 mm |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Spleetzuigmond | Ja |
| Zuigmond voor kussens | Ja |
| Oplaadstation | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Bosch BSS81POW1 steelstofzuiger &...
€ 361,08
|
Bosch Serie 8 BBS8214 steelstofzuiger...
€ 471,28
|
Bissell SpinWave + Vac Pet Pro Steelst...
€ 365,67
|
Bissell CrossWave OmniForce Edge Pro V...
€ 318,22
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
BSS81POW1
|
BBS8214
|
3898N
|
4000N
|
| Manufacturer |
BOSCH
|
BOSCH
|
Bissell
|
Bissell
|
| Kleur van het product |
Black
|
White
|
n.v.t.
|
Black
|
| Stofzuigercontainer type |
n.v.t.
|
Bagless
|
Dust bag
|
Bagless
|
| Type product |
Stick vacuum
|
2-in-1 stick vacuum
|
Stick vacuum
|
Upright vacuum
|



