Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BMG Ariola Q6575A pak fotopapier Wit Glans
SKU
Q6575A
€ 172,69
In stock:
Only 8 left
BMG Ariola Q6575A, Glans, 200 g/m², Inkjet, Wit, 195 µm, 2 jaar
Categorie: Fotopapier
| SKU | Q6575A |
|---|---|
| EAN | 0848412013801 |
| Manufacturer | BMG |
| Availability | In Stock |
BMG Ariola Q6575A. Type finish: Glans, Media gewicht: 200 g/m², Printtechnologie: Inkjet. Rolbreedte: 91,4 cm, Rollengte: 30,5 m. Gewicht verpakking: 3,76 kg
| Kenmerken | |
|---|---|
| Printtechnologie | Inkjet |
| Type finish | Glans |
| Kleur van het product | Wit |
| Dikte printermedia | 195 µm |
| Bewaartijd vóór gebruik | 2 jaar |
| Media gewicht | 200 g/m² |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Rolbreedte | 91,4 cm |
| Rollengte | 30,5 m |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 3,76 kg |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
BMG Ariola Q6575A pak fotopapier Wit G...
€ 172,69
|
Epson Photo Paper Gloss, 44" x 30...
€ 202,69
|
Canon IJM153 pak fotopapier Wit Mat
€ 237,22
|
New
Canon FA-SM2 pak fotopapier A2 Wit Glad
€ 184,27
|
Popular
Epson Standard Proofing Paper, DIN A3+...
€ 139,14
|
Hot Product
Epson Premium Luster Photo Paper, DIN...
€ 170,82
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
Q6575A
|
C13S041895
|
97002888
|
1711C016
|
C13S045005
|
C13S041785
|
| Manufacturer |
BMG
|
Epson
|
Canon
|
Canon
|
Epson
|
Epson
|
| Type finish |
Gloss
|
Gloss
|
Matte
|
Smooth
|
n.v.t.
|
Lustre
|





