Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BenQ SH753P Projector met normale projectieafstand 5000 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D Wit
SKU
9H.JGJ77.2JE
€ 1.090,82
In stock:
Only 1 left
BenQ SH753P, 5000 ANSI lumens, DLP, 1080p (1920x1080), 13000:1, 16:9, 13000:1
Categorie: Projectoren
| SKU | 9H.JGJ77.2JE |
|---|---|
| EAN | 4718755092909 |
| Manufacturer | Benq |
| Availability | In Stock |
BenQ SH753P. Projector helderheid: 5000 ANSI lumens, Projectietechnologie: DLP, Projector native resolution: 1080p (1920x1080). Type lichtbron: Lamp, Levensduur van de lichtbron: 2500 uur, Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus): 3500 uur. Brandpuntbereik: 20.7 - 31.05 mm, Diafragma (F-F): 2,42 - 2,97, Throw ratio: 1.39 - 2.09. Video kleurenmodi: Presentatie, Helder. Soort serieële aansluiting: RS-232
| Projector | |
|---|---|
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Projector helderheid | 5000 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector native resolution | 1080p (1920x1080) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Typische contrastverhouding | 13000:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 13000:1 |
| Frequentiebereik verticaal | 23 - 120 Hz |
| Frequentiebereik horizontaal | 15 - 102 kHz |
| Keystone correctie, verticaal | -30 - 30° |
| Keystone correctie, horizontaal | -30 - 30° |
| Lichtbron | |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron | 2500 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 3500 uur |
| Lenssysteem | |
| Brandpuntbereik | 20.7 - 31.05 mm |
| Diafragma (F-F) | 2,42 - 2,97 |
| Off-set | 115 procent |
| Throw ratio | 1.39 - 2.09 |
| Video | |
| Volledige HD | Ja |
| 3D | Ja |
| Video kleurenmodi | Presentatie, Helder |
| Poorten & interfaces | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Composiet video-ingang | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| PC-ingang (D-Sub) | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr) | 0 |
| Netwerk | |
| Smart TV | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Opslagmedia | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Kenmerken | |
| Preset modes | Infographic |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 31 dB |
| Multimedia | |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Design | |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Kleur van het product | Wit |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 365 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Breedte | 314 mm |
| Diepte | 233 mm |
| Hoogte | 117 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| 3D brillen meegeleverd | Ja |
| Overige specificaties | |
| Einddatum beveiligingsupdates | 31/12/2026 |
You may also be interested in
| Product |
BenQ SH753P Projector met normale proj...
€ 1.090,82
|
Hot Product
Epson EB-1795F
€ 1.206,21
|
Bestseller
Epson EB-2250U
€ 1.187,26
|
Popular
Epson EH-TW7000 4K PRO-UHD-projector,...
€ 1.519,11
|
New
Optoma ZH450 beamer/projector Projecto...
€ 1.328,88
|
Optoma ZW350ST beamer/projector Projec...
€ 1.155,65
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
9H.JGJ77.2JE
|
V11H796040
|
V11H871040
|
V11H961040
|
E9PD7L321EZ1
|
E9PD7KK41EZ1
|
| Manufacturer |
Benq
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Optoma
|
Optoma
|
| Typische contrastverhouding |
13000:1
|
10000:1
|
15000:1
|
40000:1
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Gewicht |
3000g to 4000g
|
up to 2000g
|
4000g to 6000g
|
6000g to 8000g
|
2000g to 3000g
|
2000g to 3000g
|
| Projectietechnologie |
DLP
|
3LCD
|
3LCD
|
3LCD
|
DLP
|
DLP
|
| Projector helderheid |
4000ANSI lumens and more
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
4000ANSI lumens and more
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
4000ANSI lumens and more
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
| Geluidsniveau |
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
20dB to 30dB
|
30dB to 40dB
|
| DVI-poort |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| VGA (D-Sub)poort(en) |
1
|
1
|
3
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
0
|
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr) |
up to 1
|
up to 1
|
2 to 3
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
up to 1
|
| Aantal HDMI-poorten |
2
|
1
|
2
|
2
|
2
|
1
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
16:9
|
16:9
|
16:10
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
| Projector native resolution |
1080p (1920x1080)
|
1080p (1920x1080)
|
WUXGA (1920x1200)
|
UHD 4K (3840x2160)
|
1080p (1920x1080)
|
WXGA (1280x800)
|
| Type product |
Standard throw projector
|
Short throw projector
|
Standard throw projector
|
Standard throw projector
|
Standard throw projector
|
Short throw projector
|
| Type lichtbron |
Lamp
|
Lamp
|
Lamp
|
Lamp
|
Laser
|
Lamp
|





