Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BenQ MA320UP computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Wit
SKU
9H.LP9LB.QBE
€ 564,49
In stock:
Only 7 left
MA320UP | 32" 4K Glans Scherm voor MacBook Pro en MacBook Air
- Breid het scherm van je MacBook uit met consistente Mac-kleuren en een levendig Glans Paneel, allemaal via slechts één USB-C-kabel
- Synchroniseer helderheid en volume moeiteloos tussen je MacBook en scherm
- Voorzien van 2 USB-C-poorten met 90W en 15W opladen voor je apparaten
Categorie: Standaard monitoren
| SKU | 9H.LP9LB.QBE |
|---|---|
| EAN | 4718755097584 |
| Manufacturer | Benq |
| Availability | In Stock |
| Additional Image URLs | https://objects.icecat.biz/objects/mmo_137580418_1765480830_7069_91933.jpg |
MA320UP|32" 4K Nano Glans Scherm voor MacBook
Toon Mac-kleuren. Alles helder.
Komen de kleuren niet overeen? Sluit aan en zie de juiste kleuren
De meeste externe schermen tonen kleuren anders dan op MacBook-computers. Als beste kleurmatchende schermen voor alle MacBook-generaties levert de BenQ MA-serie een breed P3-kleurenspectrum en BenQ’s Mac kleurafstemmingstechnologie—waardoor de MA-serie de beste schermen zijn voor MacBook-gebruikers.
Synchroniseren met MacBook-bediening
Nu kun je de bediening synchroniseren tussen je MacBook-computer en scherm met eenvoudige toetscombinaties, net zoals op je MacBook Pro en MacBook Air. Druk gewoon op de helderheids- of volumetoets en beide schermen passen zich tegelijk aan.
Alles geregeld met Display Pilot 2
Ervaar Mac-achtige, eenvoudige instellingen met BenQ Display Pilot 2 software.
Nano Glans Paneel
Mac-kleuren, volledig in beeld
Als je het mooi vindt hoe je Mac eruitziet op een glazen scherm, voel je je hier meteen thuis. Het Nano Glans-oppervlak geeft een kristalheldere diepte met echte zwartwaarden, heldere highlights en een opvallend contrast, zodat je Mac precies zo wordt weergegeven als het bedoeld is. Zelfs vanaf de zijkant blijft het beeld helder en natuurlijk, zodat elke kijkhoek moeiteloos als Mac aanvoelt.
Een krachtig middelpunt verbindt alles
Meer dan alleen een stijlvol extern scherm voor je MacBook Pro en MacBook Air, het is ook het krachtige middelpunt van je Apple-desktopomgeving. De ingebouwde 90W en 15W USB-C-poorten* laden je iPad en iPhone op terwijl je werkt.
*USB-IF gecertificeerde USB-C-poorten zorgen voor veilig opladen en betrouwbare connectiviteit zonder kans op schade aan je Apple-apparaten.
Wij passen ons makkelijk aan. Jij kijkt comfortabel.
Nooit meer een verkeerde houding. De beste BenQ-schermen voor MacBook Pro en MacBook Air gaan verder dan de beperkingen van het scherm en bieden meer vrijheid met meerdere kijkhoeken en hoogteverstellingen, voor een comfortabelere kijkervaring.
Toon Mac-kleuren. Alles helder.
Komen de kleuren niet overeen? Sluit aan en zie de juiste kleuren
De meeste externe schermen tonen kleuren anders dan op MacBook-computers. Als beste kleurmatchende schermen voor alle MacBook-generaties levert de BenQ MA-serie een breed P3-kleurenspectrum en BenQ’s Mac kleurafstemmingstechnologie—waardoor de MA-serie de beste schermen zijn voor MacBook-gebruikers.
Synchroniseren met MacBook-bediening
Nu kun je de bediening synchroniseren tussen je MacBook-computer en scherm met eenvoudige toetscombinaties, net zoals op je MacBook Pro en MacBook Air. Druk gewoon op de helderheids- of volumetoets en beide schermen passen zich tegelijk aan.
Alles geregeld met Display Pilot 2
Ervaar Mac-achtige, eenvoudige instellingen met BenQ Display Pilot 2 software.
Nano Glans Paneel
Mac-kleuren, volledig in beeld
Als je het mooi vindt hoe je Mac eruitziet op een glazen scherm, voel je je hier meteen thuis. Het Nano Glans-oppervlak geeft een kristalheldere diepte met echte zwartwaarden, heldere highlights en een opvallend contrast, zodat je Mac precies zo wordt weergegeven als het bedoeld is. Zelfs vanaf de zijkant blijft het beeld helder en natuurlijk, zodat elke kijkhoek moeiteloos als Mac aanvoelt.
Een krachtig middelpunt verbindt alles
Meer dan alleen een stijlvol extern scherm voor je MacBook Pro en MacBook Air, het is ook het krachtige middelpunt van je Apple-desktopomgeving. De ingebouwde 90W en 15W USB-C-poorten* laden je iPad en iPhone op terwijl je werkt.
*USB-IF gecertificeerde USB-C-poorten zorgen voor veilig opladen en betrouwbare connectiviteit zonder kans op schade aan je Apple-apparaten.
Wij passen ons makkelijk aan. Jij kijkt comfortabel.
Nooit meer een verkeerde houding. De beste BenQ-schermen voor MacBook Pro en MacBook Air gaan verder dan de beperkingen van het scherm en bieden meer vrijheid met meerdere kijkhoeken en hoogteverstellingen, voor een comfortabelere kijkervaring.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| HDCP | Ja |
| Helderheid (typisch) | 550 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
| Responstijd | 5 ms |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Schermhelderheid (piek) | 600 cd/m² |
| Touchscreen | Nee |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| Gleurengamma DCI-P3 | 97 procent |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| LED backlight | Ja |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Prestatie | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Smart modes | Bioscoop, Aanpasbaar, Spel, M-Book, Smart HDR, ePaper |
| Multimedia | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Design | |
| Markt positionering | Thuis |
| Kleur van het product | Wit |
| Certificering | TUV |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDCP | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | 15 - 15° |
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | 0 - 90° |
| On Screen Display (OSD)-talen | Arabisch, Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Frans, Hongaars, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Zweeds |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 11,5 cm |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogensverbruik (max) | 250 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 45 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 33 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 50 kWu |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte apparaat (met standaard) | 714,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 220,2 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 608,8 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 714,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 424,4 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 82,7 mm |
| Gewicht (met standaard) | 9,1 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,05 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde software | Display Pilot 2 |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht (met standaard) | 9,1 kg |
| Touchscreen | Nee |
| Verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde software | Display Pilot 2 |
| Overige specificaties | |
| Certificering | TUV |
| Gleurengamma DCI-P3 | 97 procent |
| Vermogensverbruik (max) | 250 W |
| Breedte ( zonder voet ) | 714,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 424,4 mm |
| HDMI | Ja |
| Diepte ( zonder voet ) | 82,7 mm |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Schermhelderheid (piek) | 600 cd/m² |
| Touchscreen | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | TUV |
You may also be interested in
| Product |
BenQ MA320UP computer monitor 80 cm (3...
€ 564,49
|
Recommended
iiyama ProLite TF2415MC-B2 computer mo...
€ 537,30
|
Bestseller
Philips P Line 346P1CRH/00 LED display...
€ 549,55
|
iiyama ProLite TF1934MC-B7X computer m...
€ 531,99
|
Popular
iiyama ProLite TF2234MC-B7X computer m...
€ 500,58
|
Hot Product
iiyama ProLite TF2738MSC-B2 computer m...
€ 635,81
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
9H.LP9LB.QBE
|
TF2415MC-B2
|
346P1CRH/00
|
TF1934MC-B7X
|
TF2234MC-B7X
|
TF2738MSC-B2
|
| Manufacturer |
Benq
|
iiyama
|
Philips
|
iiyama
|
iiyama
|
iiyama
|
| Beeldschermdiagonaal |
201" and more
|
23" to 201"
|
23" to 201"
|
19" to 21"
|
21" to 23"
|
23" to 201"
|
| Resolutie |
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
1280 x 1024 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
| Kleur van het product |
White
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Ingebouwde camera |
n.v.t.
|
N
|
Y
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
| Markt positionering |
Home
|
n.v.t.
|
Business
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
16:9
|
16:9
|
21:9
|
5:4
|
16:9
|
16:9
|
| VESA-montage |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| NVIDIA G-SYNC |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ingebouwde USB-hub |
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| AMD FreeSync |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Touchscreen |
N
|
Y
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Display technologie |
n.v.t.
|
LED
|
LED
|
LED
|
LED
|
LED
|





