Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Belkin ENA002HQSE draagbare gameconsole-behuizing Buidelzak Nintendo Polyester, Fluweel Groen
SKU
ENA002HQSE
€ 36,66
In stock:
Only 27 left
Belkin ENA002HQSE, Buidelzak, Nintendo, Groen, Polyester, Fluweel, Nintendo Switch 2, Slijtvast, Stootbestendig, Valbestendig, Krasbestendig, Waterbestendig
Categorie: Draagbare gameconsole-behuizingen
| SKU | ENA002HQSE |
|---|---|
| EAN | 0745883925582 |
| Manufacturer | Belkin |
| Availability | In Stock |
Belkin ENA002HQSE. Type etui: Buidelzak, Merkcompatibiliteit: Nintendo, Kleur van het product: Groen. Breedte: 145 mm, Diepte: 293 mm, Hoogte: 46 mm. Garantieperiode: 2 jaar
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Buidelzak |
| Kleur van het product | Groen |
| Materiaal | Polyester, Fluweel |
| Merkcompatibiliteit | Nintendo |
| Veiligheidsfunties | Slijtvast, Stootbestendig, Valbestendig, Krasbestendig, Waterbestendig |
| Gaming platforms ondersteund | Nintendo Switch 2 |
| Soort | Draagtas |
| Compatibiliteit | Switch 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 145 mm |
| Diepte | 293 mm |
| Hoogte | 46 mm |
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Buidelzak |
| Kleur van het product | Groen |
| Materiaal | Polyester, Fluweel |
| Merkcompatibiliteit | Nintendo |
| Veiligheidsfunties | Slijtvast, Stootbestendig, Valbestendig, Krasbestendig, Waterbestendig |
| Compatibiliteit | Switch 2 |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Belkin ENA002HQSE draagbare gameconsol...
€ 36,66
|
Bestseller
ASUS ROG ALLY Travel Case Hoes Alle me...
€ 53,92
|
Recommended
Spigen Klasden Pouch Renewed Buidelzak...
€ 37,91
|
Spigen Nano Pop Hoes Nintendo Polycarb...
€ 30,81
|
Spigen Nano Pop Hoes Nintendo Polycarb...
€ 30,25
|
Spigen Nano Pop Hoes Nintendo Polycarb...
€ 30,25
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ENA002HQSE
|
90NV00D0-B10000
|
AGP10204
|
ACS10205
|
ACS10206
|
ACS10207
|
| Manufacturer |
Belkin
|
ASUS
|
SPIGEN
|
SPIGEN
|
SPIGEN
|
SPIGEN
|
| Kleur van het product |
Green
|
Black
|
Grey
|
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Nintendo
|
Any brand
|
Nintendo
|
Nintendo
|
Nintendo
|
Nintendo
|
| Type etui |
Pouch case
|
Cover case
|
Pouch case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|





