Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Belkin B2B064-C00 laptoptas 33 cm (13") Opbergmap/sleeve Zwart
SKU
B2B064-C00
€ 29,78
In stock:
Only 8 left
Belkin B2B064-C00, Opbergmap/sleeve, 33 cm (13")
- Meerlaags beschermend schild van neopreen aan de buitenkant en een zachte binnenkant van fleece
- Perfecte pasvorm
- Ritssluiting aan de zijkant voor snelle toegang
- Handvat dat zich automatisch terugtrekt zodat dit nergens achter blijft haken als u de hoes in uw favoriete tas doet
- Geweven zijbanden helpen slijtage voorkomen
- Productafmetingen (l x b x h): 32,5 x 22,6 x 2,4 cm (12,8 x 8,9 x 0,95 inch). Geschikt voor de meeste 13"-apparaten. Kies de 14-inch-versie (B2B075) voor een wat ruimere pasvorm voor de 13" MacBook Air)
Categorie: Tassen
| SKU | B2B064-C00 |
|---|---|
| EAN | 0722868957738 |
| Manufacturer | Belkin |
| Availability | In Stock |
Belkin B2B064-C00. Type etui: Opbergmap/sleeve, Maximale schermgrootte: 33 cm (13"), Oppervlakte kleur: Monochromatisch
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Kenmerken | |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Materiaal | Neopreen |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Design | |
|---|---|
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Materiaal | Neopreen |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Technische details | |
| Materiaal | Neopreen |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Belkin B2B064-C00 laptoptas 33 cm (13&...
€ 29,78
|
Popular
Targus 15.4 – 16 Inch / 39.1 - 40.6cm...
€ 38,89
|
Recommended
Targus 15.6 Inch / 39.6cm Notebook Case
€ 31,10
|
Targus TBT238EU laptoptas 39,6 cm (15....
€ 29,68
|
Bestseller
Targus 15.4 - 16 Inch / 39.1 - 40.6cm...
€ 33,75
|
Hot Product
Targus 15 - 15.6 inch / 38.1 - 39.6cm...
€ 36,11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B2B064-C00
|
CN01
|
TAR300
|
TBT238EU
|
CN31
|
CN415EU
|
| Manufacturer |
Belkin
|
Targus
|
Targus
|
Targus
|
Targus
|
Targus
|
| Materiaal |
Neoprene
|
n.v.t.
|
Polyester
|
Polyester
|
Polyester
|
Polyester
|
| Maximale schermgrootte |
12" to 15"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
| Type etui |
Sleeve case
|
Messenger case
|
Briefcase
|
n.v.t.
|
Briefcase
|
Briefcase
|





