Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech Universal LCD / Plasma Wall Mount Zwart
SKU
BT8432/B
€ 128,57
In stock:
Only 30 left
B-Tech Universal LCD / Plasma Wall Mount, 68 kg, -15 - 15°, Zwart
Categorie: TV-bevestigingen
| SKU | BT8432/B |
|---|---|
| EAN | 5019318084294 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech Universal LCD / Plasma Wall Mount. Maximale gewichtscapaciteit: 68 kg. Bereik kantelhoek: -15 - 15°. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 68 kg |
| Ergonomie | |
| Bereik kantelhoek | -15 - 15° |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montagewijze | Muur |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Muur |
| Kleur | Ja |
| Interface hoogte | 47,4 cm |
| Interface breedte | 7,5 cm |
| Geschikt voor schermmaten | 37/61 |
You may also be interested in
| Product |
B-Tech Universal LCD / Plasma Wall Mou...
€ 128,57
|
Popular
Neomounts FPMA-C400BLACK Monitor/TV-be...
€ 175,78
|
Hot Product
Neomounts FPMA-C400SILVER Monitor/TV-b...
€ 175,78
|
Neomounts FPMA-C200D Dual monitor/TV-b...
€ 189,97
|
Bestseller
Neomounts FPMA-W960 Monitor/TV-beugel...
€ 110,17
|
Neomounts FPMA-C100WHITE Monitor/TV-be...
€ 106,03
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT8432/B
|
FPMA-C400BLACK
|
FPMA-C400SILVER
|
FPMA-C200D
|
FPMA-W960
|
FPMA-C100WHITE
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Silver
|
Black
|
Black
|
White
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Ceiling
|
n.v.t.
|
Ceiling
|
| Montagewijze |
Wall
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Wall
|
Ceiling
|





