Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech LCD TV flat wall mount bracket Zwart
SKU
BT7510/B
€ 31,28
In stock:
Only 10 left
B-Tech LCD TV flat wall mount bracket, 20 kg, Zwart
Categorie: TV-bevestigingen
| SKU | BT7510/B |
|---|---|
| EAN | 5019318751028 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech LCD TV flat wall mount bracket. Maximale gewichtscapaciteit: 20 kg. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 20 kg |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht (imperiaal) | 20 kg (44 lbs) |
| Montagewijze | Muur |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Muur |
| Gewicht (imperiaal) | 20 kg (44 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
B-Tech LCD TV flat wall mount bracket...
€ 31,28
|
Popular
Neomounts FPMA-W810 Monitor/TV-beugel...
€ 39,88
|
Neomounts FPMA-W810BLACK Monitor/TV-be...
€ 39,88
|
Hot Product
Neomounts FPMA-W25 Monitor/TV-beugel w...
€ 28,88
|
Bestseller
Neomounts FPMA-W25BLACK Monitor/TV-beu...
€ 28,77
|
Neomounts FPMA-W300BLACK TV-beugel wan...
€ 33,13
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT7510/B
|
FPMA-W810
|
FPMA-W810BLACK
|
FPMA-W25
|
FPMA-W25BLACK
|
FPMA-W300BLACK
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
Silver
|
Black
|
Silver
|
Black
|
Black
|
| Montagewijze |
Wall
|
Wall
|
Wall
|
Wall
|
Wall
|
Wall
|





