Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BTV520 165,1 cm (65") Zwart
SKU
BTV520/B
€ 68,18
In stock:
Only 18 left
B-Tech BTV520, 165,1 cm (65"), 70 kg, 825 x 500 mm, Zwart
Categorie: TV-bevestigingen
| SKU | BTV520/B |
|---|---|
| EAN | 5019318440052 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BTV520. Maximale gewichtscapaciteit: 70 kg, Maximale schermgrootte: 165,1 cm (65"), Montage interface compatibiliteit (max): 825 x 500 mm. Afstand tot de muur (max.): 2 cm. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 70 kg |
| Maximale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Paneelmontage-interface | 50 x 50,75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,600 x 400,800 x 400 |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 825 x 500 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| Afstand tot de muur (max.) | 2 cm |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Afstand tot de muur (max.) | 2 cm |
| Montagewijze | Muur |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 891 mm |
| Hoogte | 583 mm |
| Diepte (max) | 2 cm |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 16,8 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 0,049 cm³ |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Muur |
You may also be interested in
| Product |
B-Tech BTV520 165,1 cm (65") Zwart
€ 68,18
|
Neomounts FPMA-C025SILVER Monitor/TV-b...
€ 83,36
|
Bestseller
Neomounts FPMA-C100 Monitor/TV-beugel...
€ 93,35
|
Popular
Neomounts PLASMA-W200 TV-beugel wand 3...
€ 96,65
|
Hot Product
Neomounts FPMA-C025BLACK Monitor/TV-be...
€ 83,36
|
Neomounts FPMA-C020BLACK Monitor/TV-be...
€ 77,27
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BTV520/B
|
FPMA-C025SILVER
|
FPMA-C100
|
PLASMA-W200
|
FPMA-C025BLACK
|
FPMA-C020BLACK
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
Silver
|
Black
|
Silver
|
Black
|
Black
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
Ceiling
|
Ceiling
|
n.v.t.
|
Ceiling
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
Wall
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Wall
|
Ceiling
|
Ceiling
|





