Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT9901 165,1 cm (65") Zwart
SKU
BT9901/B
€ 121,34
In stock:
Only 28 left
B-Tech BT9901, 165,1 cm (65"), 165,1 cm (65"), 100 kg, 900 x 600 mm, Staal, Zwart
Categorie: TV-bevestigingen
| SKU | BT9901/B |
|---|---|
| EAN | 5019318759628 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT9901. Maximale gewichtscapaciteit: 100 kg, Minimale schermgrootte: 165,1 cm (65"), Maximale schermgrootte: 165,1 cm (65"), Montage interface compatibiliteit (max): 900 x 600 mm. Afstand tot de muur (min): 3,3 cm. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 100 kg |
| Minimale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Maximale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 900 x 600 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Geschikt voor computerscherm | Ja |
| Ergonomie | |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Afstand tot de muur (min) | 3,3 cm |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Afstand tot de muur (min) | 3,3 cm |
| Montagewijze | Muur |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1005 mm |
| Hoogte | 630 mm |
| Verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Muur |
You may also be interested in
| Product |
New
B-Tech BT9901 165,1 cm (65") Zwart
€ 121,34
|
Popular
Neomounts FPMA-C400BLACK Monitor/TV-be...
€ 175,78
|
Neomounts FPMA-C400SILVER Monitor/TV-b...
€ 175,78
|
Hot Product
Neomounts FPMA-W960 Monitor/TV-beugel...
€ 110,17
|
Neomounts FPMA-C100WHITE Monitor/TV-be...
€ 106,03
|
Bestseller
Neomounts FPMA-W960D Dual monitor/TV-b...
€ 136,13
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT9901/B
|
FPMA-C400BLACK
|
FPMA-C400SILVER
|
FPMA-W960
|
FPMA-C100WHITE
|
FPMA-W960D
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Silver
|
Black
|
White
|
Black
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
Ceiling
|
Ceiling
|
n.v.t.
|
Ceiling
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wall
|
| Montagewijze |
Wall
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Wall
|
Ceiling
|
Wall
|
| Aantal displays ondersteund |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2 to 3
|





