Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT8443/B tv-bevestiging 190,5 cm (75") Zwart
SKU
BT8443/B
€ 144,16
In stock:
Only 15 left
B-Tech BT8443/B, 190,5 cm (75"), 35 kg, 650 x 400 mm, -2 - 12°, Zwart
Categorie: TV-bevestigingen
| SKU | BT8443/B |
|---|---|
| EAN | 5019318308994 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT8443/B. Maximale gewichtscapaciteit: 35 kg, Maximale schermgrootte: 190,5 cm (75"), Montage interface compatibiliteit (max): 650 x 400 mm. Bereik kantelhoek: -2 - 12°, Afstand tot de muur (min): 6,9 cm, Afstand tot de muur (max.): 22 cm. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 35 kg |
| Maximale schermgrootte | 190,5 cm (75") |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 650 x 400 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| Verstelbare diepte | Ja |
| Bereik kantelhoek | -2 - 12° |
| Draaihoek | 28° |
| Afstand tot de muur (min) | 6,9 cm |
| Afstand tot de muur (max.) | 22 cm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Afstand tot de muur (min) | 6,9 cm |
| Afstand tot de muur (max.) | 22 cm |
| Montagewijze | Muur |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 686 mm |
| Hoogte | 444 mm |
| Diepte | 6,9 cm |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Muur |
You may also be interested in
| Product |
B-Tech BT8443/B tv-bevestiging 190,5 c...
€ 144,16
|
Popular
Neomounts FPMA-C400BLACK Monitor/TV-be...
€ 175,78
|
Hot Product
Neomounts FPMA-C400SILVER Monitor/TV-b...
€ 175,78
|
Neomounts FPMA-C200D Dual monitor/TV-b...
€ 191,91
|
Bestseller
Neomounts FPMA-W960D Dual monitor/TV-b...
€ 136,13
|
Neomounts LFD-W2000 TV-beugel wand 60-...
€ 151,23
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT8443/B
|
FPMA-C400BLACK
|
FPMA-C400SILVER
|
FPMA-C200D
|
FPMA-W960D
|
LFD-W2000
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Silver
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Ceiling
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wall
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
Wall
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Wall
|
Wall
|
| Aantal displays ondersteund |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2 to 3
|
n.v.t.
|





