Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT8390-WFK1
SKU
BT8390-WFK1/B
€ 44,81
In stock:
Only 50 left
B-Tech BT8390-WFK1, Steun, Zwart, BT8390-VESA200F, 200T, 400F, 400T, 45 mm, 5 mm, 188 mm
Categorie: Accessoires voor monitorbevestigingen
| SKU | BT8390-WFK1/B |
|---|---|
| EAN | 5019318501265 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT8390-WFK1. Type product: Steun, Kleur van het product: Zwart, Compatibiliteit: BT8390-VESA200F, 200T, 400F, 400T. Breedte: 45 mm, Diepte: 5 mm, Hoogte: 188 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Montage | |
|---|---|
| Type product | Steun |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT8390-VESA200F, 200T, 400F, 400T |
| Kenmerken | |
| Type product | Steun |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT8390-VESA200F, 200T, 400F, 400T |
| Technische details | |
| Afstand tot de muur (max.) | 3,5 cm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT8390-VESA200F, 200T, 400F, 400T |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Afstand tot de muur (max.) | 3,5 cm |
| Hoogte | 188 mm |
| Diepte | 5 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
You may also be interested in
| Product |
New
B-Tech BT8390-WFK1
€ 44,81
|
Hot Product
iiyama OMK4-4 accessoire voor monitorb...
€ 35,94
|
Neomounts AWL75-450BL Muuradapter moni...
€ 41,82
|
Bestseller
DELL 5RGKY
€ 56,98
|
Popular
Neomounts FPMA-CPCONNECTBLACK Verlengb...
€ 51,30
|
Recommended
Neomounts NS-MPM100 Mediaspeler houder...
€ 43,63
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT8390-WFK1/B
|
OMK4-4
|
AWL75-450BL
|
DELL-5RGKY
|
FPMA-CPCONNECTBLACK
|
NS-MPM100
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
iiyama
|
Neomounts
|
DELL
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Soort |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Monitor stand-mounted CPU holder
|





