Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT8380-JPK
SKU
BT8380-JPK/B
€ 62,34
In stock:
Only 10 left
B-Tech BT8380-JPK, Wandplaat, Zwart, Staal, 140,8 mm, 57 mm, 158 mm
Categorie: Accessoires voor monitorbevestigingen
| SKU | BT8380-JPK/B |
|---|---|
| EAN | 5019318501104 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT8380-JPK. Type product: Wandplaat, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Breedte: 140,8 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 158 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Montage | |
|---|---|
| Type product | Wandplaat |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Type product | Wandplaat |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Dikte van materiaal | 4 mm |
| Hoogte | 158 mm |
| Diepte | 57 mm |
| Breedte | 140,8 mm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
You may also be interested in
| Product |
B-Tech BT8380-JPK
€ 62,34
|
Neomounts FPMA-CP100BLACK Verlengbuis...
€ 92,89
|
Popular
Neomounts KEYB-V100 Toetsenbord-/muish...
€ 92,82
|
Bestseller
Neomounts FPMA-CB100BLACK Dual crossba...
€ 69,10
|
Hot Product
Neomounts KEYB-V200BLACK Toetsenbord-/...
€ 91,62
|
New
B-Tech BT8390-VESA200F
€ 72,36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT8380-JPK/B
|
FPMA-CP100BLACK
|
KEYB-V100
|
FPMA-CB100BLACK
|
KEYB-V200BLACK
|
BT8390-VESA200F/B
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
B-Tech
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wall
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aantal displays ondersteund |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2 to 3
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





