Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT8380-EXTV
SKU
BT8380-EXTV/B
€ 50,37
In stock:
Only 12 left
B-Tech BT8380-EXTV, Zuilbevestiging, Zwart, Metaal, BT8380, 7,8 mm, 15,8 mm
Categorie: Accessoires voor monitorbevestigingen
| SKU | BT8380-EXTV/B |
|---|---|
| EAN | 5019318305900 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT8380-EXTV. Type product: Zuilbevestiging, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Breedte: 7,8 mm, Diepte: 15,8 mm, Hoogte: 180 mm. Certificaten van naleving: cTUVus, Certificering: TUV
| Montage | |
|---|---|
| Type product | Zuilbevestiging |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT8380 |
| Certificering | TUV |
| Kenmerken | |
| Type product | Zuilbevestiging |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT8380 |
| Certificering | TUV |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Compatibiliteit | BT8380 |
| Certificering | TUV |
| Certificaten van naleving | cTUVus |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 180 mm |
| Diepte | 15,8 mm |
| Breedte | 7,8 mm |
| Kleur | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Overige specificaties | |
| Certificering | TUV |
| Certificaten van naleving | cTUVus |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
You may also be interested in
| Product |
B-Tech BT8380-EXTV
€ 50,37
|
Hot Product
Neomounts FPMA-CB100BLACK Dual crossba...
€ 69,10
|
Neomounts AWL75-450BL Muuradapter moni...
€ 41,82
|
New
B-Tech BT8390-VESA200F
€ 72,36
|
Bestseller
DELL 5RGKY
€ 56,98
|
Popular
Neomounts FPMA-CPCONNECTBLACK Verlengb...
€ 51,30
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT8380-EXTV/B
|
FPMA-CB100BLACK
|
AWL75-450BL
|
BT8390-VESA200F/B
|
DELL-5RGKY
|
FPMA-CPCONNECTBLACK
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
B-Tech
|
DELL
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
Wall
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aantal displays ondersteund |
n.v.t.
|
2 to 3
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





