Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT8325 139,7 cm (55") Zwart Vloer
SKU
BT8325/B
€ 545,47
In stock:
Only 2 left
B-Tech BT8325, 50 kg, 139,7 cm (55"), Zwart
Categorie: Flat-panel-bureausteunen
| SKU | BT8325/B |
|---|---|
| EAN | 5019318306853 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT8325. Maximale gewichtscapaciteit: 50 kg, Maximale schermgrootte: 139,7 cm (55"). Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 139,7 cm (55") |
| Maximale gewichtscapaciteit | 50 kg |
| Montagewijze | Vloer |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montagewijze | Vloer |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Compatibele producten | Samsung's OM55N-D 55" SMART |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Model | Portret |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Vloer |
You may also be interested in
| Product |
New
B-Tech BT8325 139,7 cm (55") Zwar...
€ 545,47
|
Hot Product
Neomounts FPMA-D700DD6 Monitorstandaar...
€ 563,71
|
iiyama MD CAR1021-B1 flat panel bureau...
€ 683,34
|
Bestseller
Ergotron HX Series 45-476-224 flat pan...
€ 541,29
|
Neomounts FPMA-D700D6 Monitorarm 19-27...
€ 445,75
|
Popular
Neomounts MED-M050 Medisch mobiel werk...
€ 751,57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT8325/B
|
FPMA-D700DD6
|
MD CAR1021-B1
|
45-476-224
|
FPMA-D700D6
|
MED-M050
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
iiyama
|
Ergotron
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
| Montagewijze |
Floor
|
Desk
|
Floor
|
Desk
|
Desk
|
Floor
|
| Aantal displays ondersteund |
1 to 2
|
6 to 8
|
1 to 2
|
2 to 3
|
6 to 8
|
1 to 2
|





