Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT7885-TRAY/B accessoire voor monitorbevestigingen
SKU
BT7885-TRAY/B
€ 82,38
In stock:
Only 3 left
B-Tech BT7885-TRAY/B, Slatwallpaneel, Zwart, 8 kg, Muur, 578 mm, 60 mm
Categorie: Accessoires voor monitorbevestigingen
| SKU | BT7885-TRAY/B |
|---|---|
| EAN | 5019318305528 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT7885-TRAY/B. Type product: Slatwallpaneel, Kleur van het product: Zwart, Maximale gewichtscapaciteit: 8 kg. Breedte: 578 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 363 mm
| Montage | |
|---|---|
| Verstelbare breedte | Nee |
| Montagewijze | Muur |
| Type product | Slatwallpaneel |
| Verstelbare diepte | Nee |
| Maximale gewichtscapaciteit | 8 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Verstelbare breedte | Nee |
| Montagewijze | Muur |
| Type product | Slatwallpaneel |
| Verstelbare diepte | Nee |
| Maximale gewichtscapaciteit | 8 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
|---|---|
| Verstelbare breedte | Nee |
| Montagewijze | Muur |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale gewichtscapaciteit | 8 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 363 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Breedte | 578 mm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
B-Tech BT7885-TRAY/B accessoire voor m...
€ 82,38
|
Neomounts FPMA-CP100BLACK Verlengbuis...
€ 92,89
|
Popular
Neomounts KEYB-V100 Toetsenbord-/muish...
€ 92,82
|
Neomounts FPMA-CP200BLACK Verlengbuis...
€ 118,35
|
Bestseller
Neomounts FPMA-CB100BLACK Dual crossba...
€ 69,10
|
Hot Product
Neomounts KEYB-V200BLACK Toetsenbord-/...
€ 91,62
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT7885-TRAY/B
|
FPMA-CP100BLACK
|
KEYB-V100
|
FPMA-CP200BLACK
|
FPMA-CB100BLACK
|
KEYB-V200BLACK
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wall
|
n.v.t.
|
| Aantal displays ondersteund |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2 to 3
|
n.v.t.
|





