Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT7851
SKU
BT7851/B
€ 143,05
In stock:
Only 12 left
B-Tech BT7851, Pijp, Zwart, 90 kg, 600 - 1000 mm, 1 stuk(s)
Categorie: Accessoires voor monitorbevestigingen
| SKU | BT7851/B |
|---|---|
| EAN | 5019318078972 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT7851. Type product: Pijp, Kleur van het product: Zwart, Maximale gewichtscapaciteit: 90 kg. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Montage | |
|---|---|
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 600 - 1000 mm |
| Type product | Pijp |
| Maximale gewichtscapaciteit | 90 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 600 - 1000 mm |
| Type product | Pijp |
| Maximale gewichtscapaciteit | 90 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Technische details | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 600 - 1000 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale gewichtscapaciteit | 90 kg |
| Kleur | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
You may also be interested in
| Product |
New
B-Tech BT7851
€ 143,05
|
Neomounts FPMA-CP200BLACK Verlengbuis...
€ 118,35
|
B-Tech BT8390-VESA800F
€ 169,75
|
B-Tech BT7850
€ 138,46
|
Popular
Neomounts FPMA-CP200 Verlengbuis TV-be...
€ 120,26
|
Bestseller
B-Tech BT8390-VESA400T
€ 124,68
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT7851/B
|
FPMA-CP200BLACK
|
BT8390-VESA800F/B V2
|
BT7850-300/B
|
FPMA-CP200
|
BT8390-VESA400T/B
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
B-Tech
|
B-Tech
|
Neomounts
|
B-Tech
|





