Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT7823
SKU
BT7823/Z
€ 39,86
In stock:
Only 30 left
B-Tech BT7823, Zink, Staal, 30 mm, 40 mm, 200 mm, 4 mm
Categorie: Accessoires voor monitorbevestigingen
| SKU | BT7823/Z |
|---|---|
| EAN | 5019318756030 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT7823. Kleur van het product: Zink, Materiaal behuizing: Staal. Breedte: 30 mm, Diepte: 40 mm, Hoogte: 200 mm
| Montage | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zink |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zink |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zink |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Dikte van materiaal | 4 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zink |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
You may also be interested in
| Product |
New
B-Tech BT7823
€ 39,86
|
Popular
Neomounts FPMA-VESA440 VESA-adapter 27...
€ 33,50
|
Hot Product
Neomounts NS-EP100BLACK Verlengbuis TV...
€ 33,88
|
iiyama OMK4-4 accessoire voor monitorb...
€ 35,94
|
Neomounts AWL75-450BL Muuradapter moni...
€ 41,82
|
Bestseller
Neomounts ACL25-500BL Verlengbuis beam...
€ 33,66
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT7823/Z
|
FPMA-VESA440
|
NS-EP100BLACK
|
OMK4-4
|
AWL75-450BL
|
ACL25-500BL
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
iiyama
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Type product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Extension tube connector
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Extension column
|





