Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT7807
SKU
BT7807/B
€ 169,76
In stock:
Only 4 left
B-Tech BT7807, Basis, Zwart, 200 kg, 426 mm, 150 mm, 1 stuk(s)
Categorie: Accessoires voor monitorbevestigingen
| SKU | BT7807/B |
|---|---|
| EAN | 5019318759666 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT7807. Type product: Basis, Kleur van het product: Zwart, Maximale gewichtscapaciteit: 200 kg. Breedte: 426 mm, Diepte: 150 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Montage | |
|---|---|
| Type product | Basis |
| Maximale gewichtscapaciteit | 200 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Type product | Basis |
| Maximale gewichtscapaciteit | 200 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale gewichtscapaciteit | 200 kg |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 150 mm |
| Breedte | 426 mm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
You may also be interested in
| Product |
B-Tech BT7807
€ 169,76
|
B-Tech BT8390-VESA800F
€ 169,75
|
Bestseller
B-Tech BT8390-VESA400MAF
€ 242,80
|
B-Tech BT7850
€ 138,46
|
Popular
B-Tech BT7017
€ 150,84
|
New
B-Tech BT8380-WTB
€ 146,81
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT7807/B
|
BT8390-VESA800F/B V2
|
BT8390-VESA400MAF/B V2
|
BT7850-300/B
|
BT7017/B
|
BT8380-WTB/B
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
B-Tech
|
B-Tech
|
B-Tech
|
B-Tech
|
B-Tech
|





