Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT7532 106,7 cm (42") Zwart
SKU
BT7532/B
€ 62,34
In stock:
Only 4 left
B-Tech BT7532, 106,7 cm (42"), 40 kg, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, Zwart
Categorie: TV-bevestigingen
| SKU | BT7532/B |
|---|---|
| EAN | 5019318753190 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT7532. Maximale gewichtscapaciteit: 40 kg, Maximale schermgrootte: 106,7 cm (42"), Montage interface compatibiliteit (min): 75 x 75 mm, Montage interface compatibiliteit (max): 200 x 200 mm. Afstand tot de muur (max.): 1,5 cm. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 40 kg |
| Maximale schermgrootte | 106,7 cm (42") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200 |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 200 x 200 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Geschikt voor computerscherm | Ja |
| Ergonomie | |
| Afstand tot de muur (max.) | 1,5 cm |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Afstand tot de muur (max.) | 1,5 cm |
| Montagewijze | Muur |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 214 mm |
| Hoogte | 214 mm |
| Diepte (max) | 1,5 cm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Muur |
You may also be interested in
| Product |
New
B-Tech BT7532 106,7 cm (42") Zwart
€ 62,34
|
Hot Product
Neomounts FPMA-C050BLACK Monitor/TV-be...
€ 53,34
|
Neomounts FPMA-C025SILVER Monitor/TV-b...
€ 83,36
|
Popular
Neomounts FPMA-C100 Monitor/TV-beugel...
€ 93,35
|
Bestseller
Neomounts FPMA-W830BLACK Monitor/TV-be...
€ 53,34
|
Neomounts FPMA-C025BLACK Monitor/TV-be...
€ 83,36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT7532/B
|
FPMA-C050BLACK
|
FPMA-C025SILVER
|
FPMA-C100
|
FPMA-W830BLACK
|
FPMA-C025BLACK
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Silver
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Ceiling
|
n.v.t.
|
Ceiling
|
| Montagewijze |
Wall
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Wall
|
Ceiling
|





