Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT7504 139,7 cm (55") Zwart
SKU
BT7504/B
€ 278,86
In stock:
Only 4 left
B-Tech BT7504, 25 kg, 139,7 cm (55"), 100 x 100 mm, 400 x 400 mm
Categorie: Standaarden
| SKU | BT7504/B |
|---|---|
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT7504. Maximale gewichtscapaciteit: 25 kg, Maximale schermgrootte: 139,7 cm (55"), Montage interface compatibiliteit (min): 100 x 100 mm, Montage interface compatibiliteit (max): 400 x 400 mm. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 139,7 cm (55") |
| Maximale gewichtscapaciteit | 25 kg |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100,100 x 200,200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 400,300 x 300,300 x 100,400 x 200,400 x 400,400 x 300 |
| Montagewijze | Vloer |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| Vergrendelbare wielen | Ja |
| Aantal wielen | 4 wiel(en) |
| Wielen | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Basis type | H-vormig |
| Design | |
| Basis type | H-vormig |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Draagbare vloerstandaard |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 779 mm |
| Diepte | 624 mm |
| Hoogte | 1634 mm |
| Breedte verpakking | 845 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Hoogte verpakking | 805 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 845 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Hoogte verpakking | 805 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Montage gereedschap | Ja |
| Technische details | |
| Montagewijze | Vloer |
| Aantal wielen | 4 wiel(en) |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Wielen | Ja |
| Overige specificaties | |
| Wielen | Ja |
You may also be interested in
| Product |
B-Tech BT7504 139,7 cm (55") Zwart
€ 278,86
|
StarTech.com Dual TV Plafondbeugel, Ru...
€ 330,69
|
Neomounts NS-WMB200BLACK Menuboard muu...
€ 335,01
|
Hot Product
Neomounts DS65S-950WH2 Monitorarm 24-3...
€ 411,92
|
Bestseller
Neomounts DS65S-950BL2 Monitorarm 24-3...
€ 409,04
|
Popular
Neomounts NS-WMB200PBLACK Menuboard mu...
€ 343,64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT7504/B
|
FPCEILBTB
|
NS-WMB200BLACK
|
DS65S-950WH2
|
DS65S-950BL2
|
NS-WMB200PBLACK
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
StarTech.com
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
White
|
Black
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
Floor
|
Ceiling
|
Wall
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wall
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Desk
|
Desk
|
n.v.t.
|
| Aantal displays ondersteund |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2 to 3
|
2 to 3
|
n.v.t.
|





